arkadaşlar duaya ihtiyacı olan bir bebek var bi bakarmısınız:(

Başlatan seher19, 10 Eylül , 2012, 18:21:32

« önceki - sonraki »

seher19

arkadaşlar biraz uzun olacak ama lütfen okuyun....kayınvalidemin yeğeni bayram ziyareti için kayseriye gelirken kırıkkalede feci bir kazayaptı arefe günü kazada kendisi ve eşi öldü 2 gelini ve 2 torunuda vardı arabada gelinlerine bişey olmadı çok şükür ama10 aylık eslem bebeğin durumu çok ağırdı annesi arabadan çıkar çıkmaz can havliyle bebeğini aramaya başlamış bebeği arabanın altında bulmuş göğüsünden yukarısı mos mor bir halde ölü bulmuş o anda bir hemşire gelmiş nerden geldiğini bilmiyor hemşire ters çevirip sırtına vurmuş  sallamış falan  bebeği kusturmuş  ve canlanmış bayramdan beri hastanedeydi kendi kendine nefes olamıyodu dün taburcu oldular ama bebeğin durumu çok kötü gözleri görmüyo bilinci kapalı ve sürekli ağlıyor sizden ricam bol dua edelim özellikle hamileler siz dua edin ömrü varsa rabbim şifa versin ömrü yoksa daha fazla çektirmesin :amin: :amin: :amin: annesinin gözü önünde hergün ölüyo yavrum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

burcum

seher19

DENİZGÖZLÜM81

çok üzüldüm Allah o anneye yardım etsin çok zor birdurum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ZéynéP.SimAy

Allah yardımcısı olsun biran önce şifasını versin inşallah  :amin: :amin:

Balböceği

seher19

saolun arkadaşlar inşllh iyi olur annesi çok kötü rabbim böyle acı yaşatmasın kimseye  :y25: :y25: :y25:

seda87

ooff alahhım kanım dondu resmen okurken :y25: :y25: :y25: :y25:rabbim tez zamanda şifa versin inşallah allah acılarını dindirsin hepsinin
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

suzannn

@Melek Yüzlüm@

Rabbim şifa versin inşallah acıları diner yavrunun annesine de sabır dualarım onunla çok kötü oldum şimdi Allahım yardım etsinn :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

melek100lü

Canım öncelikle başınız sağolsun  :amin: TOPRAKLARI BOL MEKANLARI CENNET OLSUN İNŞALLAH  :amin:

bebeğede rabbim acil şifa versin inşallah ne okuyorsunuz  elimden geldiğince okurum inşallah  :amin:

seher19

Alıntı yapılan: melek100lü - 11 Eylül , 2012, 11:21:16
Canım öncelikle başınız sağolsun  :amin: TOPRAKLARI BOL MEKANLARI CENNET OLSUN İNŞALLAH  :amin:

bebeğede rabbim acil şifa versin inşallah ne okuyorsunuz  elimden geldiğince okurum inşallah  :amin:
çok saol canım belirli bişey okumuyoruz herkes gönlünden geçtiği gibi dua etsin istedm sadece vaktim olsa salatı tefriciye başlatmayı düşünüyodm şifa bulması için ama konuyu takip edecek kadar vaktim yok malesef  sen gönlünden ne geçiyosa onu oku cnm

rusta

mutluluk