Peygamber Efendimizin Yasakladığı İsimler...

Başlatan Sır_Çiçegi, 09 Eylül , 2012, 16:48:32

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

burcum

hiç birşey imkansız değildir rüyasına ak sakallı dede girsin de görsün gününü :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: o ismi koyma  şaziye ismini koyma desin de görsün :ehi: :ehi: :ehi: aklı bardak olur vallahi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ZéynéP.SimAy

ak sakallıı dedeye ulaşabilecğim bi irtibat nosu alabilirmiyim hemen bu gece gelsin girsinnn  :k06: :k06:

burcum

ZéynéP.SimAy

çok ediyom amma bugün dahada edecem bu duayıı  :k06: :k06:  :amin: :amin:

şerife Berat

KIZLAR BENDE FİKRİNİZİ ALAYIM MEHMET BURAK MI DAHA GÜZEL YOKSA MEHMET FURKAN MI?

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

bnsroni

Bence bu kadar takilmaya gerek yok..kulaginiza hos gelen, benim bebegimin adi bu olmali dediginiz her isim Allah katinda kabul olur..kac kere gittik geldik öbùr tarafa kimler bize nasil seslendi de biliyoruz..
Ben kizimin adi Masal olsun cok istedim..esim kabul etmedi ve Linda koydu...hala kizima  baktigimda seslendigimde icim acir bir turlu alisamiyorum..
Bu yuzden kesinlikle icinizden geceni koyun...

nazlıyarim

benim yiğenimin adı tuana ceylin  :-ooo uffffsss
BENİM HALA UMUDUM VAR...

cansu07

mutluyum&mutluyuz

almila__

bende kızım olursa eflin ismini düşünüyordum :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ponçik

AlıntıMelis
Melis Melisa'nin kisaltılmışı sanılıyor çoğu zaman.
Bu yüzden 'Yunan mitolojisinde geçen bir rahibenin adı, Bir tür kokulu bitki, bal, sevgili' gibi anlamlar yaziliyor Melis için,
fakat bu anlamlar Melisa'nin anlamlari.. Melis'in degil!
Gerçek anlam:
1. Şişman ve tenbel olan kişi
2. Bir şeyi şiddetle tutmak

Biz şimdilik Melis ismine karar verdik ama yukarıdaki yazıyı okuyunca tedirgin oldum
Etrafınızda tanıdığınız Melis isimli kişiler var mı? Gerçekten tembel ve şişman mı oluyorlar çok merak ettim   :icon_scratch: Çünkü gerçekten insanlar ömürlerinin sonuna kadar isimlerinin etkisinde kalarak yaşıyorlar

°•.ℓανιηуα.•°

melis isimli bi arkadaşım var. ve haddinden fazla zayıf  ;D ;D

bence alakası yok ya.. güzel bi isim. zarif kibar bişiyleri çağrıştırıyor.  :icon_thumright:

ponçik

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 03 Aralık , 2013, 10:22:37
melis isimli bi arkadaşım var. ve haddinden fazla zayıf  ;D ;D

bence alakası yok ya.. güzel bi isim. zarif kibar bişiyleri çağrıştırıyor.  :icon_thumright:

Söylenişi ve çağrışım olarak bana da çok kibar geliyor  :) bakalım doğana kadar fikrmiz değişmezse şimdilik Melis diyoruz  ;D