28 Mart , 2024, 11:09:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Peygamber Efendimizin Yasakladığı İsimler...

Başlatan Sır_Çiçegi, 09 Eylül , 2012, 16:48:32

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

en iyisini yapıorsun nerden aklına gelmiş öle bi isim  :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Ay nuku yıktın, kırdın geçirdin beni deli ya.  :ehi: :toothy10: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

ay nükü okudum yorumlarını da bacım sen alemsin yaaaa  :ehi: :ehi: :ehi:

heleki eşin daha bi alemmiş laaa o ne koçibey goççum benim gel guçu guçu  :toothy10:

neyse ,Allah yüzünüze bakmış da derin doğmuş  :amin:

duygu valla alınma bacım ama amil gerçekten de erkek literatüründe lastik gibi sündürülmeye çok müsait bi isim. bi de güzel de değil  :dontknow: ama bak alınma olur mu  :opucuk:

baha da çok güzel değil  :dontknow:

ay ne bilim şöööyle poyraz ayaz sarper gibi sert ve anlamlı bi isim koy bak isim karakteri çok etkiliyor.

benimkinin adı ali sarper  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

duyguuuuu  :director: :director:

okudun değil mi canım benim  :opucuk:

çocuğun geleceğiyle oynamaaaaa annesi  :love3:

burcum

°•.ℓανιηуα.•°

öyle valla senin yazdığın şeyleri zaten direkt gülerek okumaya başlıyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Lă_Tăhzen!

Ben Asel sare yada Asel ceylin diye dusunurdum hep bu yazi cikmisti karsima  sadece asel kaldi geriye :D

Cok dikkat etmek lazim gercekten absuruk isimlerden de uzak durmak lazim arkadaslarinda dedikleri gibi ilerisi icin benim kayinwalie kendi isminin konulmasini cok istiyodu dedim kimse kusura bakmasin anne baba adi koyamam ben ilerde cocukla dalga gececekler bilmem ne kendimi suclarim affetmem bikere 

Oglum olursada esim onuda ben koyucam der hep 1.de hakkimi kullanmisim :D Enes isminni cok sewiyorum

fıstık

nüküü sen enişteye niye kızdın KOÇİBEY bence çok karizmatik bir isim

mesela ben erkek olursa KOÇKAR koymayı düşünüyorum çünki anlamı çok güzel

haa eşim istemiyor o ayrıda hiç çocuk gözüyle bakmıyorum olaya ilerde nolur diye bakıyorum

mesela bana yeni nesil isimler güzel gelmiyo çok çocuksu

ilerde ardına bey ve hanım koyarak düşünmeli bence çocukların isimlerini  :icon_thumright:

burcum

iyi hoş diyon da nagişim oğlumuz olsa adını koçibey koysak büyüdü önemli bir iş adamı hadi takdim et bakayım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 11 Eylül , 2012, 00:12:32
iyi hoş diyon da nagişim oğlumuz olsa adını koçibey koysak büyüdü önemli bir iş adamı hadi takdim et bakayım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SAYIN KOÇİBEY'İ SİZLERE TAKDİM ETMEKTEN GURUR DUYARIM  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

OLDUMU  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

He benim oğlan da Hakan bey, ne karizmatik ama  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: