29 Mart , 2024, 16:33:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Söz Çikolatası Nasıl Hazırlanır ?

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Eylül , 2012, 15:12:24

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Söz kesilirken mutlaka çikolata alınır fakat bu çikolata nasıl hazırlanır nerde durur ve nasıl muafaza edilir?

Geleneklerimize göre gümüş tepsi tercih sebebi fakat gelin adayları gümüş tercih etmiyorsa kristal veya porselen de alabilirsiniz.
Tepsi yerine meyve tabağı gibi gondollar da tercih edilebiliyor.

çikolata seçerken renkli küçük çikolatalar seçmeye bakın hem tepsi renkli durur içine bir iki kolay yene bilen bombomlarda ilave edebilirsiniz..

Alıntıdır..

Lă_Tăhzen!

Yazida muhafaza edilmekten bahsedilmis ne muhafazasi ayni gun bittmisti  :ehi:

Banada cok sik bi kutumu desem ne denir icinde getirmislerdi kutusunu bir muddet saklamistim sonra attim

hüzünden_gelme

Lă_Tăhzen!

Beni istemeye geldiklerinde gelmisti cikolata sozde seker ve lokum gelmisti  yavas yavas hatirliyorumm  :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Eylül , 2012, 16:16:00
Beni istemeye geldiklerinde gelmisti cikolata sozde seker ve lokum gelmisti  yavas yavas hatirliyorumm  :ehi:

heh çok şükür ya sonunda çıktı  :ehi: :ehi: ablamaya ıstemeyue geldıklerınde getırmıslerdı ordan hatırlıyorum  ama onunda tarıhı gecıktı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gülmekten kopmustum yaaa  :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Ammannnn tam bi rezalet dakka bir gol bir rezillik :D  :ehi:

hüzünden_gelme

hemde ne rezıllık  :ehi: :ehi: :ehi: neysekı geldıklerı gıbı gıttıler  :ehi: :ehi:

laracroftt

valla bızımkıler lıla rengını cok sevdıgım ıcın lıla rengı cam tepsıde yaptırmıslaR. Rengarenk bonbonlar,cesıtlı sekıllı dolgulu cıkolatalar... Mmmm olsada yesem sımdı , aynı gun bıttı tabı...  :k06:

--elif--

çikolata,şeker,gondol,tepsi bunlar bana hiçbirşey hatırlatmıyor  :-\
getirmemişlerdi çünkü  :violent1:  :violent1:  :violent1:
ve çok acı ben bunu şimdi farkettim   :ehi:  :ehi:  :ehi: 

asya81

BANA MADO DAN BÜYÜK ŞIK KADIN FİGÜRLÜ ÇANAK İÇİNDE 2KG CİVARI SÜSLÜ PÜSLÜ ÇİKOLATA YAPTIRMIŞ EŞİM :love9: YE YE BİTİREMEDİK :laughing7: HATTA İKRAM EDERKEN TAŞIYAMADIM :toothy10:

suzannn

çok güzel çikolatalar gümüş gondol içinde gelmişti

geldiği günde bitmişti

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ayy hiç hatırlamıyorum valla çikolata gelmişti galibada teferruatını bilmiyorum

bizim hepsi aynı günde olup bitti  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

๑ஐtek tabancaஐ๑

banad üstü çiçeklerle süslü şık bir kutuda gelmişti o zamanlar çok beğenmiştim çikolatalarda çok güzeldi bizde de aynı gün sil süpür olmuştu  :ehi:

Balböceği

Bende görmedim aniden olmuştu çünkü, gece 12'yi bile geçirdik  :toothy10: :toothy10:

Şimdi olsa neyse ya  :ehi: