2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

beynâ

öznurum hep öyle duyuyorum bana da hiiçç günü gelene kadar bekleyecekmiş gibi gelmiyor.. :laughing7: :laughing7: :laughing7: 

doğum çantamız hazır :suclu: :suclu: :suclu:

huzur

beyna; hayırlı doğumlar.
aramızdan ilk sen doğum yapacaksın öyleyse..Allahım bir nefeste kurtarsın inşallah..

beynâ

masal Allah razı olsun cümlemizi inş :amin: :amin: :amin:

ilk sanırım evet, tabi mayıs sonunda gelip acele etmezse ;D

°•.ℓανιηуα.•°

hayırlısıyla gelsinler kuzucuklar  :amin: sağlıcakla gelsinler de...  :amin:

Aşkk

gümüşcüm benim de sırt ağrım çok oluyo dr um bana magnezyum verdi faydası da oldu sen kullanıyomusun :icon_scratch:
gümüşcüm benim eşim anlayışlı ve her zaman yardımcım çok şükür  :amin: :amin:  :nazar:
bebeğimizle de benden çok konuşuyo öpüyo  :k06: :k06:
uyurken bile eli hep göbeğim de  :binkybaby:  :love9: :love9:
bence hiç üzülme canım çünkü herkes bir değil belki şuan gösteremiyordur sevgisini doğunca göreceksin nasıl sevecek  :binkybaby:

huzur

ceylan merhaba..
dr magnezyum vermedi. bu hafta sonu şeker için gideceğim. belki o zaman verir.
okadar uykum varki şuan. dün karın ağrısından öldüm.
üşüttüm heralde. karnım okadar şişmiştiki. hareket ettiremiyordum karnımı. eve gelince sıcak bişeyler sardım yattım sonra geçti çok şükür.

huzur

bebek doğunca ne yapacağım bu uyku yüzünden bilmiyorum..
şuan evde olup uyumak istiyorum..

sudenaz85

slm kızlar bu aralar pek giremiyodum annem burda şeker çıkmıştı haftaya 100mg yapılack inş.çıkmaz bugün dr.gittik ödem oluşmuş dedi abur cubur yeme dedi.magnezyumu bırak onun yerine b12 verdi elimin uyşması için.sırtüstü yatma dedi bu hafta bebişin arabası odası v.s inş halledicez annem gelmişken. :love9: :nazar:

Aşkk

annen burda demek gözün aydın canım  :muzz:
bende inş hafta sonu anama gidiom  :hieyt: :hieyt:
çok tuzlu yiyosan yapar canım  :-\
sola doğru yat göbeğinin altına da yastık koy canım destekliyo sırt ağrısını hafifletir ben öle yapıyorum  ;)
ayyy en güzel odasını alıyosunuz demek  :hello2: :love9: görmek isteriz ama biz  ::)

sudenaz85

sağolun kızlar almila seninde gözün aydın su oranınız düzelmiş :nazar: şu 100mg da şeker çıkmasın ya dua edin kızlar bizim bebişte 720gr. :nazar: odayıda sadece dolap ve şifonyer park yatak perde yani çok detay olmayacak alınca fotosnu atarım kızlar

sudenaz85

kızlar aldık bebeğimizin odasını ceylan senin dediğin gibi odanın yataklarını gördükten sonra park yatağı beğenmiyo insan park yataktan vazgeçtik artık yatak odasına beşik alırım aldığımız odanın linki bi bakın 1 ay sonra teslim edecekler.http://akcanmobilya.com/1920_u-bebek-odasi-takimi-okyanus.aspx

huzur

13 Mayıs , 2013, 09:20:05 #941 Son düzenlenme: 13 Mayıs , 2013, 09:53:52 M A S A L
slm kızlar.
nasılsınız.
hafta sonu şeker yüklemesi vardı. 2 bardak şekerli suyu içtiim ama sonra tekrar çıkardım.
testi yapamadık. iptal oldu.
oğluşum 860 gr olmuş.. herşey yolunda çok şükür.

sudecim ben göremedim  net açmadı ama hayırlı olsun eminim çok güzeldir.
tatlı tatlı uyusun büyüsün bebiş..

dr vitamin verdi.. decavit diye.
magnezyum vermedi. ben krap giriyor arada bir diyince bi ilaç yazdı gerek gördükçe iç dedi.
bide çatlaklar için lierac diye bi krem verdi biraz pahalıymış henüz almadım..

özlem0609

sudecım cok guzelmıs cok begendım :love9: :love9: :love9: :love9: bebısın rahat rahat uyusunda buyusun masallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

huzur

günaydın sudecim.
teşekkür ederim canım.
yarın tekrar yaptırcam testi inşallah çıkmaz bişey.
çok uykum var şuan... :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

huzur

kızlar bebek için herşeyiniz tamammı.
benim hala bir ihtiyaç listem yok.
eşime diyorum artık bişeyler alsak taksitleri ödenir biterdi diyorum.
tamam ne alınacak diyor.
kalıyorum öyle.
ne bileyim bisürü alınacak şey var diyorum..
en önemliden başlayarak bir liste oluştursak. birbirimize yardımcı olsak olmazmı