2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

bhrssyy

evet  aşıdan sonra bende 2 gün ağrı çektim. bende ikili testi yaptırdım sorun çıkmadı şükür o yüzden üçlüyü yaptırmadım Allaha emanet  :amin:

almila__

ceylanım napıyon nasılsın paşaaaa
haftaya detaylı ultrason için gün verdi doktor bana  sen nezamn gitcen denk getirek de bi daha bi daha stres olmayalım :k06: :k06:

Aşkk

iyiyiz elifim  :amin: kuzum da iyi duruyo  :k06:  :nazar:
hee yaa ne stres offf  :sad1:
ama sen benden önce gitcen nie o kadar erken gidiyosun  :dontknow:
2 hafta sona falan gitcez haftaya normal kontrol sona detaylı  ???

almila__

bizimde haftaya detaylı 2 hafta sonra kontrol ??? :dontknow:

Aşkk

tam tersi olmuş  :k06: :k06: :k06:
nie öle oldu ki  :icon_scratch: ama dr 20. haftadan sona detaylı oluyo demişti  :dontknow:

almila__

alalahallaaahhhhh ben yanlış mı aldım acaba randevuyu
ben en son kontrole 13 martta gittim doktorum da dedıkı 3 hafta sonra detaylıya gidiceksin şu doktor şu adres die verdi
detaylıdan da2 hafta sonra bana gel dedi kontrole
ben tarihi mi yanlış hesapladım  :icon_scratch: :k06: :icon_scratch: :dontknow:

Aşkk

yaaa bilmiom elifim bizde gittik 2 hafta önce gittik dr a dediki 5 hafta sona detyalı için randevu alın 4 hafta sona buraya gelin demişti  :dontknow: noluyo yaaaa  :k06: :k06: :k06:
seni yanıltmış olmim  :honk:

almila__

4 nisan die hesapladım yanlış mı hesaplamışım yoksa :k06:

Aşkk

benimde kafam karıştı eşime sordum da o söledi  :k06: :k06:
seni yanıltmak istemiyorum şimdi  :sad1:
bi hesapla bakalım 

almila__

13 martta gittim kontrole 3 hafta sonra al dedi detaylıyı şöle hsapladım 1 ay sonra olsa 13 nisan 1 hafta öncesine baktım en uygun gun 4 nısan geldi  :k06: 4 nisana aldım :k06: :k06:
nese olmadı bi daha arıyım da bı sorım  :k06: :icon_scratch:

Aşkk

elifim biz netten de baktık 20. haftadan sonra gidiliyo diodu :dontknow:
iyice bi hesaplada   ???

almila__

ben bu doktorunnnn  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

netten baktım da bende aha da böle dio

Detaylı ultrasonografi 17-23 haftalar arasında uygulanabilir ancak sıklıkla 17.-18. haftalarda uygulanır. İnceleme yaklaşık 20-30 dakika sürer. Bazen bir şüphe varlığında 3-4 hafta sonra tekrar ultrasonografi yapılır ancak bir şüphe veya risk saptanmamışsa normalde gebelikte 1 kere yapılır, tekrar yapılmaz.

:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: ayy nese ben yarın şu detaylı ultrasona gidicem yeri bi arım da 4 nisanda 19+ oluyorym  tarıhte bı sıkıntı var mı die sorım bakım  :dontknow: :k06:

almila__

tetanoz iğnesi için de 20+ da gel die aradı sağlık ocağındakı hemşirecim :k06: :k06:
ben yusuf da iğne miğne olmamıştım yaaa
ben çok korkuyorum zate iğneden hastaneye de her gidişimizde kan veriyoruss :-ooo
her seferinde iğneyi görünce göslerim bçle oluyo :-ooo :-ooo :k06:

Aşkk

heee elifim arada bi sor bakalım  :icon_scratch:
eee elifim ben anlamadım dediğin tarihler normalse o tarihe denk gelion neyi ters oldu şimdi kafam karıştı  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

almila__

ay ne bilim beynim döndüüüü  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
2mizde aynı hafta hamileyiz detaylılar hemen hemen aynı olması gerekmez mı yaww
aman ne bilim boşver ben bi yarın arım o haftada da oluyo mu dıe bakalım :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: