2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

Aşkk

elifim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
adamın çok bilmesine gerek yok ki çok çirkin ama   :cildir: :cildir: :cildir::ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
dedim ya bende netten gösterdim eşimde beğenmedi ama ben bu iyiymiş falan dedim oda benim gibi beğenmesede olumlu baktı ama ben bi karar verebilsem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bak ne göstercem sana du link atayım

almila__

evet masalcım baze kıpır kıpır oluyo durmuyo bazen de hiç olmuyo genelde uyuyo heralde :k06: :k06:
ya soluyorum yusufda buyuyen besıl aldık ne hayrını gorduk ben bundan alcam dıyorum ben ben çocuğumu naylon şelerde yatırmam diyo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
çok bilmişşşş :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
benım kı tam dırdırcı her turlu hatun işine karısır :k06: :k06: :k06: :k06:

almila__

yaa ben kendımı o kadarn park yatak alcam dıe hazırladımmm :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Aşkk

bu nasıl güvenli olurmu  :icon_scratch:

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/ikea-ahsap-bebek-karyolasi-bebek-besikleri-78383661

gümüşcüm ben çok erken hissetmeye başladım canım dr zayıf olduğun için hissetmen normal dedi şimdi hareketleri daha güçlendi  :nazar: :nazar: :nazar:
mesela şuan hareket edio  :nazar:  :love9:  :k06: :k06:

huzur

yaa ama bende 17+0 ım bugün. bebeğim hiç hareket etmediki. daha hiç hissetmedim.
sizler ne zaman hissetmeye başladınız

Aşkk

elifim kadın işine karşan erkekte illallha heee  :cildir:  :caca: :caca: :caca:
ama adam haklı bende sevmiom hiç  :suclu:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
gümüşcüm ben 1 aydır hissediyorum  :nazar:  :love9:

huzur

ceylancım ben bunu pek beğenmedim. çok basit değilmi. böyle ahşap beşik alacaksan daha güzel karyolalar var. bide bu çok aşağıda. park yatağın birde o avantajı var. bebek yüksek duruyor harket edene kadar. alıp koyması rahat olur bence..

Aşkk

gümüşcüm görmedinmi resimlerini ayarlanabilio  :-ooo :-ooo
yanına da alabiliyosun açılıo yan yana yatıyosun bebeyle ben oda yapıcam kısmetse o zamana kadar idare etsin
dedim park yatak sevmiom  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
öbür türlüsünü alsam ee oda yapıcam  :dontknow:

almila__

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
evet yaaa ben de o kadan ne guzel ıkı kademelı alt acması ıçın aparat da var ayrıyeten bı unuteye gerek yok falan dıe ne bılım okadan model bakıp özelliklerı falan çok içime sinmişti halbu kıııı :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

sorma ceylanım benım kı her turlu anlar kadın ısınden karısırrr anlamasa da :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
diyorum bazen elınde olsa sen doğuracan yanıı :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ceylanım de gördum bunu ama ılk zamanlar ıcın bu cok zor ılk zamanlar bebek hıç hareket etmıyor kı bı de sureklı alıp emzırmek falan gerekıyor ya çok belın agrır bole :opucuk: :opucuk:
mobılya alcaksan asansorlu al parmaklıkların asağıya ınebılen olanından :icon_thumright:

almila__

heeeeeeeeeeeeeeeeeee
gördüm gördümmmmm
bu da ayarlanabılıyo yaaaa gusel guselll :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ama bunun beyazı var ben onu daha cok beğendım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

almila__

canım ilk hamileliğimde ben de öle erkenden hissetmemiştim
bu ikinci ya ondan erken hıssettım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :love9:

Aşkk

ayy elifim ne güldüm sana ve kocana :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi:
kız delimisiniz heralde bu kadar alçak olurmu  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
sen bunun beyazınımı paylaşmıştın  :icon_scratch: ama o daha pahalıydı dimi aynı dilmiydi  :icon_scratch:

huzur

ceylan ben iş yerinden giriyorum ya herşeyi açmıyor. profildeki resmi gördüm ama alttaki reismler açılması göremedim o yüzden...
ben oda yapıp yapmama konusunda kararısızım, yapmıycam heralde. yani ona ayrı oda olcak ama oda takımı almıycam.. boş bi odam var bir tane yatak var bekarlıktan kalma. ona güzel bi örtü alayım bebek için. bide duvarlarına süsler alıcam hayvan resimli falan. sonrada belki ikeanın bebek masa sandalyesi var renkli oyun odası için ondan alayım diyorum. ayyy b,ilmiyorum :cildir: :cildir:

almila__

aynını da paylaşmıştım bide aynının beyazını paylaşmıştım galıba onu daha çok begenmıştım
:opucuk:

ama baksana benımkı aldırmıcak bana bu park yataktan
zate başlarda da buna benzer bışılere bunlara bakıyordum bundan alırız heraldeee yada buna yakın bişiden

hevesimi kursağımda bıraktı be yaaawwwwww :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

almila__

park yatak fikrini o kadan kabullenmısım kı
baktıgım besık modellerını bıle unuttum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: