2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

huzur

günaydın kızlar.
hadi bakalım inş güzel haberlerle gel sudecim.

huzur

almila__

slm kızlar güzell haberlerle gelin inş :amin: :amin: :amin:
sudecim güzel haberlerini bekliyoruz :amin: :amin: :amin:

Aşkk

ohooo akşama vercek haberi  :sad1:
iyi haberle gelirsin inş canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

didem_yaylaci

Alıntı yapılan: M A S A L - 12 Mart , 2013, 13:33:43
bu kidcity.com daki bebek tulumları falan kalitelimi sizce. KANZ markası.
alanınız varmı
Canım 2-3tulum, dışarı çıkarken giydirilen kalın astronot tulum ve 3 lü takım aldım kızıma kanz dan. Çok kaliteli fiyatları uygun die aldım şuan indrimde ama mağazadan aldım. İnternette hepsi var mı bilmiyorum

sudenaz85

biz geldik kızlar oluşum olacakmış bu dr.da öyle söyledi sağlığı yerindeymiş :nazar: :nazar: :nazar: çok şükür iyi :hello2: :hello2: dr.çok iidi ama geç geliyo 11de randevum 1 de girdim :'( olsun bebeişimi gördüm 3lü testide yaptırmadık hayırlısı bakalım darısı sana ceylanım :amin: :amin:

Aşkk

sağol canım benim  :opucuk:  :amin: :amin:
olsun canım geç olmuş güç olmamış  :amin: :amin: :amin: :amin:
çok şükür sağlığıda yerindeymiş  :amin: :amin:
3lü testi senmi istemedin  :icon_scratch:

sudenaz85

evet canım dr. yapalım dedi bende olumsuzda çıksa aldırmıycam deyince ozaman haklısın dedi yaptırmanın anlamı yok diyo*

Aşkk

bende istemiyorum ama 2liyi yaptırmadığımız için yapmaktan yanayım ama hala kararsızım  :dontknow:

Aşkk

kızlar bebeğine müzik dinleten var mı  ???
bebek üzerinde daha sonra da etkisi olacak bişi olduğu için ben biraz araştırma yaptım bi kaç müzik tarzı buldum o yüzden size de sorayım dedim bu konu da paylaşım da bulunmak isterim  :icon_thumright:

özlem0609

canım ben dınletmedım daha,konusuyorum sureklı sadece,yarın alıcam bende,duyuyo artık bebişlerimiz bizi :k06: :k06:müzik öğretmenı arkadasımdan duydum,mozartı tavsıye ettı,bebek cd sı varmıs zaten raflarda.

Aşkk

evet bebek cd si ve ninni olan cd ler varmış ama ninnide türkçe olanı tavsiye edilmemiş bilmiyrum dinlicem öyle karar veririm ortaya bi karışıkta olur  :k06: bide özlemcim mozart evet ama iyi de seçmek lazımmış mozartta olsa müziklerin arasından seçmek lazımmış çünkü aralarında yükselen ritimli şarkılar bebeği korkutabiliyomuş mantıklı da geldi bana  ???
bende bugün Bach dinledim ve inanılmaz güzel ve bu müzik bebeğin zekasını geliştirdiğine dair veriler varmış daha da tavsiye edilen var dinleyip sizinle de paylaşacağım  :opucuk:

Aşkk

özlemcim aslında almana gerek yok netten halledebilirsin canım  :icon_thumright:
almak istersen bilemem tabi  :k06:

almila__

sudecim güzel geçmesine çok sevindim  :opucuk: maşallah oğluşuna bi paşa daha geliyor Rabbim tamamına erdirsin :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

darısı ceylanıma  :opucuk:
ceylanım inş güzel haberlerle gelirsin yarın canım benım oğluşunu görceksin :opucuk: :opucuk: :nazar:
bende gidicem tekrar yarın doktora
inş güzell haberlerle geliriz canım aklım hep sende olcak  :opucuk: :flowers:
3.lü testi yaptırıpda kendını strese sokma derim ben ama sen bilirsin tatlım aklında kalcaksa yaptır gene tabı :flowers: :flowers:

bu arada ben ensturmantel nınnı dinliyorum dedım dıye gulmuştun bana haaa :caca: :k06: :k06: :k06: :k06:
bende ensturmantel dınlıyorum kuran-ı kerim dinlemeye çalışıyorum
sakınlestırıcı muzıkler dınlıyorum genelde ensturmantel ney de dinliyorum oda çok guzell
bide yusufun zamanında bı nınnı vardı ısme özel dıye çok guzeldı sımdı aradım nette bulamadım onu
çok guzeldı mesela ceylanım sen oğlusunun adını atıyorum ali koyucaksın demı nınnı soyleydı
minik ali uyusun da büyüsün
minik ali annesinin kollarında buyusun
bebeğimin uykusu mu gelmiş yummuş gözlerini uyumus
ee bebeğim eee eee
ee ali eeee ee

müziği falan çok guzeldi yaaa ararda bulursanız bana soyleyın :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers:

almila__