2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

almila__

geçmiş olsun sudecim inş ağrısız sızısız kolayca atlatırsın :amin: :amin: :opucuk:

almila__

kızımdansize selam getirdim teyzeleriiiiiiiii  :k06: :k06: :k06:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
bugün ayrıntılı ultrasona gittik :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
kızımı bide öyle gördük teyzeleri mışıl mışıl uyuyordu gunduzun o vaktı bellı gececı olcak oda abısı gıbı :k06: :k06: :k06: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahıma binlerce kez sukurler olsun o kadar sıkıntılara rağmen kızım iiyiymiş maşallah subhanallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:
Rabbime emanet meleğim :amin: :amin: :amin: :amin:
çok şükür herşeyi güzel çıktı doktorumuz kalbiydi akciğeriydi mesanesiydi kulağıydı dudağıydı herbişiyini gösterdi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahıma binlerceşükür ii kızımız teyzeleri :amin: :amin: :amin:
bi tek doktor biraz aşağıda duruyor ama ilerleyen haftalarda yukarı dogru çıkıcaktır diye düşünüyorum umuyorum dedi bi tek ona canım sıkıldı birasz :sad1:
onun dışında gelişimi kılosu gayet ii  :nazar: 310 gr :love9: :love9: :nazar:

almila__

yarın sabah da sağlık ocağına kan vermeye gidicem haftaya da aşı var :-ooo :-ooo

almila__

kızımın resmini verdi doktor amcası bize mışıl mışıl uyuyo :love9: :love9: :nazar: bi de cd verdi pek bişi anlıyamadım goruntulerden ama :k06: :k06: bi kafasını görunce anlıyorum :k06: :k06: bide minnak elleri ve ayakları :love9: :love9: :love9: :nazar: :amin: :amin: :amin:

almila__

bizden şimdilik haberler böyle teyzeleri  :binkybaby: :binkybaby:  :binkybaby:
sizden de güzel haberler beklıyoruz Allahın izniyle :amin: :amin: :amin: :amin:

sudenaz85

sağol canım çok seviindim prensesimizin iyi olmasına  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:maşallah aşağıda olması değişiyo sanırım canım ya diğer gittiğinde yukarıya çoktan çıknış olacaktır :k06: :k06: kaç dk.sürdü ayrıntılı ultrason bizim 3 haftamız var daha :love9: :love9:

almila__

inş canım çıkar yukarı :amin: :amin:
valla canım bi yarım saat 45 dk suruyo cunku herşeyine bakılıyo bebişin önce doktor bakıyor bi gözlemlıyor ondan sonra sana anlatmaya gostermeye başlıyor elleri parmakları ayakları herşeyınıııı  :love9: :love9: :binkybaby:
hadi inş sizdende güsel haberler beklıyorum  :amin: :amin:
bende pazartesi aşıya gidiyorum :-ooo

sudenaz85

almila__

evet canım daha ilk aşım olcak  :-ooo :-ooo
ben ilk hamılelıgımde aşı maşı olmamıştım yaaa  :-ooo
bide aşı korkusu sardı şimdi :-\

sudenaz85

aşı hiç acıtmıyo canım sonrası ateş ağrı yapabiliyomuş çok şükür bende olmadı darısı sana sanki biraz geç yaptırıyosun gibi geldi 19.haftada yaptık biz 2.gelecek ay

almila__

valla canım sağlık ocağındaki heşmirem aradı o gün verdi :dontknow:

Aşkk

elifim çok sevindim canım  :muzz: :muzz: :muzz:
maşallah prensesime  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
elifim benimki de gececi olacak sanırım :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi:
sudecim hemşire bana da haftaya gel dedi o zaman gidicem bende  ???
2 hafta sona da detaylı var  :muzz: :muzz: :muzz:
inş bizim de sonuçlarım iyi çıkar  :amin: :amin: :amin:

sudenaz85

inş. canım bu arada sen devletede gidecektin ne oldu?

Aşkk

sorma ya boyumun olcüsünü aldım geldim  :icon_pale: :icon_pale:
bebeğimizi göremedik dr öle üstten kendi baktı  :caca: :caca: :caca: :caca:
test yaptırmadık die dövmediği kaldı :cussing:
sinirlerimiz bozdu yani  :y25: :y25: :y25:
bi daha töbe gitmem  :crybaby2: :crybaby2:

sudenaz85

aynen kız devlettekiler kızıyo bana zorla 4lü testi yaptırdı işte kendi dr.umun haberi yok :k06: detaylıyı özeldemi yaptırıyosun