2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

Aşkk

biri beni çağırmış  :flowers:  :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9:
sudecim çok güzelsiniz canım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: benim de bu ara fena şişti  :k06: :k06: :k06: :k06:

Aşkk

kızlar demiştim ya göğüs ucum çok sertleşti ve çatladı die vazelin sürdüm inanılmaz yaptı iyileştirdi vazelinin zaten öle bi etkisi var her gün sürmeme bil gerek yok çok iyi geldi bana şimdi her yerime sürüyorum ilk başta kötü oluyo ama  sonrası hep nemli öyle çeşit kremlerdense vazelin derim  :icon_thumright:

Aşkk

elifim bişi sorcam sana bu zıbındır tulumdur ne kadar almamız lazım  ??? şu kıyafetlerle ilgili biraz anlatsana  :k06:

sudenaz85

bende kakao ve acı badem yağı aldım kullanıyorum çatlak yine oluşur ama en aza indirir belki :tongue3:

almila__

ceylanım ilk zamanlar zıbın çok ii oluyor göbek bağı düşene kadar falan
sonra tulumlara geçiliyor
tabi ilk zamanlar kakası çok geçiyo bezden dışarı en iisi bile olsa geçiyor malesef
bi de emdikten sonra çok kusuyor bebişler
5 tane falan zıbın takımı alabılırsın 5-6 tane tulum falan
bizimkiler ağustos da doğcağı için ceylanım inş :amin:  yeni doğan tulumlarını çok kalın alma eylul de malum artık yaz gibi geçiyor ona göre ince tulumlar al  :icon_thumright: üzerine yelek gibi bişi giydirirsin
3-6 aylık tulumları da daha kalım alırsın kışın tulum daha ii olur bebişler üşümesin diye kadife olanlar falan oluyor 5-6 tane de büyük tulum alırsın kalın :opucuk:tulumların içinden de çorap giydirceğin için çorap da al ama çorapların lastikli olmamasına dikkat et canım bebişlerin bacağını sıkabiliyor bazıları :opucuk:

almila__

ama tabi şölede bişi var kaç kilo da doğcakları önemli :k06: :k06:
yusufum doğduğunda 3.720 yiydi  :k06: yenidoğan tulunlarını çok giyemedi hemen küçüldüler :ehi:
3aylık tulumlar falan oluyordu 1ay snra :k06: :k06: emmeside ii olunca :nazar:  :k06:
tulumları çok giyemedik  :k06: :k06: :k06:

almila__

o kadar kremler yağlar sürüyorum ama karnım genede kaşınıyo gene çatıdıcam herlade :k06: :k06:
battı balık yan gıder :k06: :k06: :k06:

Aşkk

anladım elifim sağol canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ben kesin çatlıcam ama  kaşınmıyorum  :dontknow:
sizde de oluyomu bilmiyorum ama bazen göbeğimin yanları gerildiği için acıyo  :sad1:
ama bu yemeği fazla kaçırınca oluyo  :suclu: :suclu: :suclu:  :k06: :k06: :k06:

almila__

benım de gerilmeye başladıkça kaşınmaya başladı
kaşıntının ilerisi de çatlamalar napsak çatlıcass yanii :k06: :sad1:

sudenaz85

benimki kaşınıyooo yani çatlamaya işaret :k06: :k06: :k06:

fıstık

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 20 Mart , 2013, 16:06:58
bu nasıl güvenli olurmu  :icon_scratch:

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/ikea-ahsap-bebek-karyolasi-bebek-besikleri-78383661

gümüşcüm ben çok erken hissetmeye başladım canım dr zayıf olduğun için hissetmen normal dedi şimdi hareketleri daha güçlendi  :nazar: :nazar: :nazar:
mesela şuan hareket edio  :nazar:  :love9:  :k06: :k06:

ceylancım sakın böyle bişi alma elini kolunu sokup çıkaramayabilir  :icon_thumright:

Işılın ki büyüyen karyolaydı ama parmaklığı vardı önünde sürekli çarpıp bacaklarını morartmıştı

Bikaç kezde bacağını sokmuş aradan çıkaramamış gece kaç kez ağlayarak uyandı

Hemen normal karyola haline getirdim

Ben almamanı tavsiye ederim  ;)

Aşkk

yaaa off yaaa sonunda park yatakmı olcak  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
nagişim kenarına koruma minderi falan fayda etmiyomu yaw  :icon_scratch:

fıstık

Valla benim kız çok deli yatıyodu koruma minderi falan fayda etmedi cnm

Ama yinede ben aklını çelmek istemiyorum

Olmadı aralıkları sık olandan alabilirsin ;)

almila__

nagişim sende mi park yatak aldın prensese
yaa bende park yatak istiyorum da bizim beyfendi begenmedi bune böle ben bunda yatırmam kızımı diyoo :-ooo :k06: benımm kı çok bilmiş de birass :k06: :k06: :cildir: