2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

Aşkk

açtım açtım baktım canım  :k06: güzelmiş ama bu bach dediğimi de bi dinle eminim seveceksin :icon_thumright:
daha keşfedeyim yazıcam  :opucuk: dinleteceklerimin arasın da türk sanat müziği (ben çok severim de),tasavvuf müzikleri ve dediğin gibi kuran da dinletmeyi düşünüyorum canım  :opucuk:

Aşkk

heee sen kendin için ona gülerim laaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

almila__

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben duyuyosam bebıs de duyuyoo yanı sırf kendım ıcın degell :ehi: :ehi: :ehi:

hmm bach de bakıyım karısık bı liste hazırlıyım hepsinden olsun hepsini duysun bebişlerimiz  :k06: :k06:

klasik müzik ama sakin olanlarından,tasavvuf , kuranı kerım, minik dualar da varr :k06: hepiciğinden dinlesin kuzular :opucuk: :opucuk:

Aşkk

dinle dinel seveceksin bilmiyorum ben bayıldım bu müziğe  :love9: :love9:
aynen elifim şöle ortaya karışık yapalım  :k06: :k06: :k06: :k06:

Aşkk

gümüşcüm 3 ay stresli bi dönem geçirdim demişsin ya üzülme canım o zaman daha bebe bile değildi  :k06:
ama bundan sonra dikkat et canım bize stres üzüntü korku yok  :nono:
kıyafetleri de güle güle sağlıklı günlerde kullanın inş  :amin: :amin: :amin:

Aşkk

elifim ya sohbet sayfasında yazamadım çok neden tıkalı acaba yaa  :icon_scratch:
o dolphin mi ne ne ki o  ???

♣ ђคtเςє ♣

kızlarr gelişimi önden giden var mıı ,ben normalde 22 haftalığım ama bebek 23 haftalık gözüküyo gelişimi ona göreymiş  :dontknow:

Aşkk

hatçem bizim oğlan haftasıyla uyumluymuş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ama kızlar böle oluyomuş son günler normale dönüyo diye duymuştum canım  :dontknow:
dr un bişi demedimi bununla ilgili  ???

ayy

hatcem bişey olmaz kuzum bebeişlerin 1-2 hafta önden gidebilir kuşum :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

özlem0609

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 14 Mart , 2013, 23:40:50
özlemcim aslında almana gerek yok netten halledebilirsin canım  :icon_thumright:
almak istersen bilemem tabi  :k06:

canım yenı gordum yazdıgını,ben coktaannnn aldım bıle bugun,mozarta baktım bebek cd sı dıye gecıyodu,ordakı kıza sordum.uzman tv dekı dr varya kagan kocatepe onun hazırladıgı cd yı aldım ben,ıcınde klasık muzıkler var,dınlemedım daha.bişey daha sorucam canım kulaklıkları karnımıza koysak bebege bı zararı olur mu acaba?radyasyon yayarmıyız kı? :dontknow: :dontknow: :dontknow:
bende 2.duzey ultrasona gırdım bugun,unıv.hastanesıne gıttık,radyolojı uzmanı baktı,bebegımın böbreklerının buyuk oldugunu soyledı,neden dedım bılemıycem dedı,kalbındede bı parlaklık tespıt ettıler,ekoya gırdık,Rabbıme sukurler olsun kı onemlı bısey deılmıs.cok yorgun ve yorucu bı gundu bızım ıcın,sabahtan berı aglaya aglaya ıcım cıktı.bebegımı bıle goremedım,ne kadar buyumus oğrenemedım,kzlar Yuce Allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun,Bu yolda bırakmasın kımseyı :amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

özlemcim öncelikle şunu sölim kullaklıkla bi zarı olmaz ama duyarmı ki onu bilemiyorum  :dontknow:
ben mesela kulaklık kullanmayı düşünmüyorum mesela şuan bile sesli çalışıyo öle hem duyuyorum hem bebeğim sende dinleki aldığın keyfi oda alsın canım  :opucuk:
eve böle kontroller insanı yoruyo gerçekten ama çok şükür bişi yokmuş bak  :amin: :amin: :amin: :amin:
bişi yoksa neden öle dedi dr sormadınmı  :icon_scratch:
rabbim yardımcımız olsun :amin: :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

bnmki tam tersini söledi kızlar genelde önden gitmez ama seninkini gelişmi önden gidiyo diye  :dontknow: maşallah kuzuma genede  :nazar:

Aşkk

ne bilim hatçem burda duymuştum onu  :dontknow:

özlem0609

canım benım kendı dr umda gormustu o parlaklıgı,o yuzden geldık baktırdık bugun,eko dakı dr da bu gıbı durumların down sendromlu cocuklarda olabılecegını,bunun yanında bırsuru bulgunun da olacagını soyledı,sükür ki bizde baska bulgular yok,kendı drum önemlı bıseyın olmadıgını,sadece bılgım olması gerektıgını soylemıstı.bizim 2 limizde,3 lümüzde sıkıntı cıkmadı,her dogacak olan bebekte bu gıbı rıskler var ama Rabbım yardımcımız olsun,sevmıyorum su dr ları,insanı rahatlatackları yerde daha da ustune gelıyolar,egoları nasıl calısıyo bunların bılmıyorum :violent1: :violent1: :violent1: