2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

huzur

günaydın kızlar..
sudecim gözün aydın canım bebişin iyiymiş.
oğluşun oluyormuş seninde :nazar: :nazar: Allah sağlıkla nasip etsin inş.

kızlar ben bu 3 ayı çok stresli çok sinirli geçirdim inş bebeğim etkilenmemiştir.
hiç konuşmuyorum bide.  :dontknow: :dontknow:

huzur

annem oğluşuma neler almış neler. okadar merak ediyorumki.
bi alt açma şeysi almış ayıcık şeklinde bayıldım yaaaa....

almila__

hayırlı olsun cicilerinizz masalcım :opucuk: :opucuk:
guzel guzel pisletsin paşacık :opucuk:

caylanım daha gelmedin mi???
merak ettim naptın ne ettin  :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:
paşa nasıl olmuşş :opucuk:

almila__

bende gittim geldim doktora
toplardamarda tıkanıklık var gibi çarşamba günü doppler de bakılcakmış :dontknow: :dontknow:

huzur

bende ceylanı merak ettim bi bakayım dedim ama gelmedi heralde daha.

almila, neden tıkanıklık olmuş canım. bacağına kramp girmeside bu yüzdenmiysi.
çok geçmiş olsun canım:(( :amin: :amin:

almila__

bilmiyorum ki masalcım
hamilelikte kilo aldım çok ayakta kaldım da oldu desem yok ki öle bişi 60 kiloyken 52 oldum 8 kılo verdım halsızlıkten kusmaktan yerımden bıle kalkamadım bu nasıl oldu anlamadım
ama çok fena hala ağrıyor bacağım yanıyor resmen ağrıdan daha da geçmedi yanı :sad1:

almila__

sudenaz85

sağolun kızlar hepimizin bebişine maşallah :nazar: :nazar: almila geçmiş olsun canım ceylaaan nirdesin kız senin güzel haberlerini bekliyoruzz :amin:

almila__

almila__

almila__

Aşkk

geldim geldim giremedim hemen kusura bakmayın anca girebiliyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
dr a gittik oğlumuz haftasıyla uyumlu gayet sağlıklı ve iyiydi çok şükür  :amin: :amin: :amin:     
dr yapısı erkeğe benziyo dedi poposunu gösterdi yerim onu çok güzel poposu vardı   :nazar: :nazar: :k06:   
dr poposu kıza benziyo dedi haydaaaa dedim    :-ooo  :k06: :k06: :k06:
bacaklarını kapamış sıpam uyuyodu dr teyzesi dürttü kendine geldi açtı heh pipisi burda dedi başta göremedik büzüşmüş heralde dedi   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
3 lü testi sordu istemedik 5 hafta sonra kısmetse 2.düzey usg ye giricez  :amin: :amin: :amin:
demir hapı verdi folik asiti bırak dedi eleviti 2-3 günde bir al dedi başkaaaaa
heh sırt ağrım var dedim magnezyum içerikli bi suda eriyen kapsul verdi ağrıdığında içersin dedi 3 tane krem önerdi çatlama için çok beyazsın dedi  :y25: :y25: :y25: :y25: çok çatlıcam yani  :sad1:
sanırım bu kadar oldu aklıma gelirse yazarım tekrar  :k06: :k06:

almila__

ceylanım çok sevindim :opucuk: :opucuk:
bak sana yukarda muzık koydum dinleye dinleye uyu :k06:

Aşkk

elifim ben senin ensturmantel nınnı dinlediğini öle bişi konuştuğumuz hatılamıyorum konuşmuş olsak ta dinliyorum dediğin de güleceğimi hiç sanmıyorum karıştırmış olmayasın  :dontknow:

almila__

ya muhabbette gece ayşemle falan konuşmuştuk ya bende nini dinliyorum uykum gelsin die dmiştim :dontknow: