2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

huzur

aa canım hayırlı olsun. kız istiyordun değilmi. sağlıka kucağına al  inşallah. :nazar: :nazar:

almila__

saol canım Allah razı olsun :opucuk: :opucuk: :opucuk:
yani hani öyle illa kız olsun diye değil de sağlıklı sıhatli eli ayağı duzgun olasun ama gönlumden de kız geçiyor diyodum
kızım benı duymusssss :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:
:flowers:

sudenaz85

almila__

geldim sudecim bebişimiz iyi çok şükür :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

ayyyy elifim bugün hep aklımdaydın bakim dedim gelmişmi  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
şükürler olsun iyi haberlerle geldin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ohh kuzum saklamamış kendini de  :nazar: Allah gönlüne göre verdi canım  :amin: :amin: :amin: :amin:
hayırlı uğurlu olsun inş  :amin: :amin: :amin:
verdiğin bilgilerden bizde yararlanalım  :k06: :k06: :k06: :k06:
biz de bi gidip göreydik yawrumu  :amin: :amin: :amin:

almila__

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
evet canım gördüm bebişimi yaa bide benim görceğimi bilmiş yüzü bize dönüktü :k06: :k06: bide çok hareketli maşallah dedi doktor :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:
ceylanım az kaldıı cumaya sende cuma görceksin paşayı inş  :amin: :amin:
güzell haberlerle gelceksin inş :amin: :amin: :amin:

evet zate geldim hemen yazım dedim kızlarada fikir olsun ne dediyse yazdım doktor harfiyen :k06: :k06:

sudenaz85

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: gözün aydın canım darısı bize bizde yarın gidiyoruz sıraya girmiş gibiyiz yarında ceylan :k06: inş.bizde güzel haberlerle geliriz  :amin: :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
elifim hayırlı olsun prensesinn kuşummm :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:
sağlıcakla bebişlerinizi kucagınıza alın inşallah kızlar hepiniz :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

almila__

inş ayşemmm darısı sana inşşşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
2-3 tane yerinde durmayan senı hıç oturtmasınlar gece uyandırıp dursunlar seni :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

almila__

sudecim saol canım Allah razı olsun
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sırayla güzell haberlerinizi alıcaz inşş
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

inşallah elifim 2 yetmez 3 ,3 yetmez 5 ver ver ver Allahım verrrr :amin: :amin: :amin: :k06: :k06: :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

almila__

sudenaz85

:amin: :amin: :amin: :amin:
ayşeem bi olacak üçüz doğurucan ah kızlar ne çileli başım varmış dicen başedemiyom bunlarla diye :k06: :k06: :k06:

Aşkk

14 Mart , 2013, 00:41:38 #493 Son düzenlenme: 14 Mart , 2013, 00:48:37 mecnunum= ev kuşu
elifim maşallah kuzuna  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
harbiden heee sıraya girmiş gibiyiz  :k06: :k06: inş sudecim sende yarın güzel haberlerle gelirsin  :amin: :amin:
ayşem kızların dualarına katılıyorum  :k06:  :amin: :amin: :amin:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

almila__

bi dahakine anlaşalım da aynı gün alaım randevuları tekrar tekrar birbirimiz için stres olmayalım bide hep beraber gidip hep beraber güzell haberlerle gelelim :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: