SLMMMMM YENİ GELDİM BEN

Başlatan kuzummm, 09 Eylül , 2012, 12:48:34

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

aramıza hoş geldin cnm  :flowers:
inş. güzel haberlerini alırız  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

hayırlı olsun inşallah aşılaman canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: benim 2. aşılamam tuttu ama ilk aşılamamda rahimde polip vardı polip ameliyatı olduktan sonra 2. aşılamamı yaptırdık çok şükür kızım geldi inşallah canım sende bize güzel haberler verirsin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DENİZGÖZLÜM81

aramıza hoşgeldin canım inşallah aşılaman tutarda güzel haberlerini alırız

iklima

Hoşgeldin canım rabbim gönlüne göre versin ınş.hayırlı haberlerini duymamizi nasip etsin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

kuzummm

çok sağolun arkadaşlar aşılamamı yaptırdım salı günü belli olacak inş. ama bende adet olacakmışım gibi sancılar var inşş. olmam  :amin: dualarınızı eksik etmeyim :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

canım inşallah olmazsınnn adet aşılaman tutarrr :amin:

kuzummm

masal12

selam canım aramıza hoşgeldin inş aşılaman tutar   :amin: :amin: :amin:

ayy

hoşgeldin tatlım tedavin hayırlı olsun.inşallah aşılamanla gelir meleğin sanırım bugun test günün inşallah pozitifi görmüşsündür :amin: :amin: :amin: :opucuk:

kuzummm

tutmadı aşılamam gelecek ay ikincisini deneyeceğiz dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar...

ayy

canım kolay değil üzülmemek ama hemen ikinciyi deneyecekmişsiniz o yüzden çok yıpratma kendini inşallah ikinci de meleğin gelir :amin: :amin: :amin: :amin:
bizde yaptık haziranda ama olmadı canm fakat çok umutlu degildim zaten sayımız çok az çünkü.tüp bebek yapacağız artık :amin: :amin: :amin:
sizin probleminiz neydi tatlım :opucuk: :opucuk:

kuzummm

bilinmiyor ki ama dr tahmini rahim yaşım ilerdeymiş ve yumurtalarım sağlıklı olmuyomuş. aşılamada herşey iyiydi 4 yumurta vardı sağlıklı demek kısmet değilmiş bu sefer gelecek aycyeniden deneyeceğiz inş. olur.

ayy

ilk defa duydum canım rahim yaşının ilerlemiş oldugunu.yumurtaların güzel oluyor ama  :dontknow: :dontknow:rahimin duavrı falanmı kalınlaşmıyor acaba.bence eşinede test yaptırın onunda sayı ve hareketine bakın emekleriniz boşa çıkmasın :amin:
:amin: :amin: :opucuk:

kuzummm

yaptırdık canım onada o normal sorun benim yumurtalarda Rabbim zamanını bekliyodur en ii zamanda verecektir bizede inş.

ayy

çok iyi eşinde sorun olmaması canım aslında herşey bahane rabbim ol deyince dr ların asla bebeğiniz olmaz dediklerinin oluyor.inşallah sizinde gelir tez zamanda bebişiniz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: