16 Nisan , 2024, 12:31:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşimiz, sevgilimiz, sözlümüz, nişanlımız nereli ?

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Eylül , 2012, 12:19:02

« önceki - sonraki »

burcum

ALLAH seni ne yapmasın nur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben etli ekmeğinizi sevmedim buranın pidesi ayol :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben fırın kebabınıza hastayım oyşşşşşşşşşşş yağlı yağlı soğan veriyorlar yanına kırıp yiyorsun bir ayran :hungry: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
gökyurt köyü meram a bağlı diye biliyorum yaz kız google amcaya biz kaç senedir gidicez bir türlü nasip olmadı abisi 2 hafta önce gitti geldi konya tarhanası getirmiş nohut bulgur getirmiş yaş ceviz getirmiş :icon_thumright:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

Ohh ne guzelll

Evet bbiliyorum meramida konyayinin koyunu kasabasini nerde ne var bilmem  bi kendi yasadigim yeri bilirim  :ehi:

Kizz etli ekmek sewilmezmi deliiiii un yapmiss ne pidesiyle kiyasliyon senn  :ehi:

Kac yillikm konyaliyim o firin kebabaini yemek gecne yil nasip oldu harika gercekten az bisey getirdiler disimin kouguna ile degmedi bi suru hesap odemisti kayinpeder  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

sorma nurum ağzım açık kalmıştı bir geliyorlar cemil cümül 10 kişi yiyorlar içiyorlar inek gibi ödüyorlar hesabı gayet normal bir şekilde kalkıp gidiyorlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: biz kocişle 2 kişi yedik o da o etli ekmek söyledi ben fırın kebap ayran cola abi hesabı bir gördüm dudaklarım uçukladı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

kız söylediğiniz tandır kebabımı sizin

eğer öyleyse nur bi konyalı olarak ayıp etmişsin bacım

onun adı fırın kebabı değildir  :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

Kixx firin kebabi diyolar menude de oyle yaziyodu hem ilk ben demedim nuku dedi bikere  :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: burcum - 10 Eylül , 2012, 01:05:19
sorma nurum ağzım açık kalmıştı bir geliyorlar cemil cümül 10 kişi yiyorlar içiyorlar inek gibi ödüyorlar hesabı gayet normal bir şekilde kalkıp gidiyorlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: biz kocişle 2 kişi yedik o da o etli ekmek söyledi ben fırın kebap ayran cola abi hesabı bir gördüm dudaklarım uçukladı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Alman hesabı ödeseymissiniz dokunmadı sana  :toothy10:

fıstık

anam kaç yıllık tandır kebabı fırın kebabı olmuş

dimek konyada pek bi değişmiş sosyetik olmuş

kenya olmuş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: :ehi:

Deluuuu ne bilim ben hep firin kebabi olarak duyardim onu tandir kebabida var evet ama demekki yoreye gore degisiyor isimler

fıstık

konyalı kebab var hayatım bak orayı aç

sitesinde bile yazar konyanın meşhur tandır kebabı diye

tandırda zaten bir çeşit fırındır

bende orda yedim bi 6-7 sene önce ordan biliyorum  :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

Amann salla gitsinn ha tadir ha firin geriye canimizin cektigi kaliyorrr hay ortaya ataninnn gece uykusuna girsin  :ehi:  yazdikca agzim sulanip duruyorr  :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: burcum - 09 Eylül , 2012, 23:21:29
eski adı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne biçim konyalısın kızım sen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :icon_scratch: :dontknow: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yeni adı gökyurt :icon_thumright:
canım orası gilisıra ben gittim yan komşumuz oralıdır

süper piknik yerleri var mis gibi orman

eşine sor kesin tanıyordur komşumuz ismail detseli şair adam

Balböceği

He bende tanıyorum onu, babamin kardesinin oğlu  :ehi:

fıstık

nur senden turizm elçisi falan olmaz hayatım yani konyanın nesi meşhur deseler salla gitsin dicen

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Eylül , 2012, 01:31:19
He bende tanıyorum onu, babamin kardesinin oğlu  :ehi:
hay senin ananıııııııın ellerinden öpeyim ne dalga geçiyon ülen