AYŞENURUMUZZ EFESİNE KAVUŞTU

Başlatan burcum, 09 Eylül , 2012, 00:22:17

« önceki - sonraki »

burcum

ALLAH analı babalı büyütsün ayşenurummmmmmmmmmmmm :opucuk: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH nazarlardan saklasın paşanı :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ayrıca tebrk ediyorum seni güzel anne :opucuk: maşallahhhh sana da :nazar:
paşamızın resmini sabırsızlıkla bekliyoruz :opucuk:

doğangüneş

maşallah sübhanallah :love9: :love9:

rabbim sağlıkla,kolaylıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah.. :amin:

burcum

konunun başlığını nasıl değiştiricez :icon_scratch:

Balböceği

Alıntı yapılan: burcum - 09 Eylül , 2012, 14:25:07
konunun başlığını nasıl değiştiricez :icon_scratch:
İlk mesajda değiştiriyorsun canım

Bluegirl

09 Eylül , 2012, 15:10:15 #79 Son düzenlenme: 09 Eylül , 2012, 15:12:39 Bluegirl
Ohh şükürler olsun nihayet  :hello2:  :hello2:
hosgeldin Efe pasa  :nazar:  :nazar:
gecmis olsun Aysenurcum  :flowers:
Rabbim anali babali büyütsün
bol sutlu uykulu gazsiz günler geceler
güle güle büyüt kuzunu canım   :k06:
darısı bekleyen hamislereeee  :hello2:  :amin:

destina06

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Maşallah gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

oyyyyyyy maşallah ayşenurum yaaaa  :nazar:  :basardim: :basardim: :basardim:

nihayet be kuzucum,okurken 3900 55 cm nin ardından 2 de diş çıkarmış dicen mi diye okudum  :ehi:

maşallah paşaya,ebatları da iyimiş  :k06:  :nazar:

sen nasılsın peki bacuuum iyi misin. dikiş acısını geç,o bikaçgüne geçer  :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canim cok sevindim simdi okudum sükür kavustun yavruna bende sabahtan beri bana mesaj atarsin diye bekliyodum kendin yazmisin  :) insallah agrilarin gecer iyilesirsin doya doya kokla efe pasayi  :love7: :love7: eve cikinca hemen fotosunu görmek istiyoruz  :love9: :love9: :muzz: :hello2: :nazar: :nazar: :occasion14: :occasion5: :hieyt: :flowers:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Sukurler olsun bu tarih unutulmaz bebegimonline tarihine ve unutulmazlarna yazilmali  :k06:

Gelmis gecmis olsun bacim Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin hayirli evlat olsun insallah

Sır_Çiçegi

Allah analı babalı büyütsün inş.  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

sukeyna

Hay maşallah tosuncuga  :hello2: :hello2:

Rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah :basardim: :basardim: :nazar:

xxcansuxx

maşaallah köfte ekmekleri yediyse sizin sayede böyle kilo aldı efe bebe 3 günde :k06: :k06: :k06:

maşaallah ayşenur tebrik ederim yaşı uzun olsun bekletti ama unutulmaz oldu efe bebek  :nazar: :nazar: :nazar:

nazo-58

MAŞALLAH EFE paşama. :nazar: ..RABBİM analı babalı büyütsün canım...RABBİMe layık bir kul size layık hayırlı bir evlat olsun inş..Bol sütlü ve gazsız günler inş... :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: AYŞENUR dogurdu sıra bana geldi :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:muzz: :muzz:

kelebegimm

KiZlar cok zor bı dogumdu yaaa hem kesdiler hem yırtıldı heralde bı 25 30 dikiş çadır heralde içden disdannnnn
Cok sancilaniyorum ama serum iğne felan geçiriyor Şükrü öğlen emzirdim ama sütüm yok henüz o yuzden mama verdik azcik gece duş Alcam sonra gelir hemen ins. Goguslerimin uçları simdiden acidiii
Aynı babasiiii
Gülüm numaranı buraya kaydetmisdim canim girmişim yazdım hemen
Dogum duymak istemiyorum artık cok cok sancılı acılı bı dogumdu esimin ayaklarına kapanmadİgİm kaldi bayıltsinlar Sezeryan yapsınlar die ama cok kiloluymus isde B'de ilk dogum normal böyle olması diyolar

]

burcum

kıyamammm kuzuma normal kilolu bebeklerde bile kesi atıyorlar ve yırtılabiliyor 4 kilo bebek çıkarttın kuzum olması normal :opucuk: :nazar: geçicek hepsi ama unutucaksın :icon_thumright: her ağladığında emzir mama sürekli vermeyin doyduğu için çok uyur çok uyuyunca da emmesi geçikir ilk 24 saat çok önemli emecek ki sütün gelicek öyle sıcak duşla falan olmuyor
ben hiç mama vermedim sürekli emzirdim 2.ci gün geldi zaten :icon_thumright: :nazar:
tombiş paşa :binkybaby: :nazar: ne zaman çıkıcaksın hastaneden?