AYŞENURUMUZZ EFESİNE KAVUŞTU

Başlatan burcum, 09 Eylül , 2012, 00:22:17

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Paşam kollarımda kizlarrrrr cok yoruldum Oyyy tarif edilemez biseydiiii
Esim hep basimdaydi efe dogunca hickira hickira ağlaması giymiyo gözümün önünden tam 16 saat ugrasdik
3 kilo 950 gr 55 cm boyunda ama alttan baya dikişim var belimdende sancıyı hissetmeyin die iğne takıldı ama banamasin demedi neyse sonra dogum hikayemi anlatirim şimdi herkes karnını doyurmaya gitti ben uyuyum diye yanlız birakdilar
Rabbim hepinizden razı olsunnnnnn hepinizi cok seviyorummm hep yanimdaydinizzz :flowers:
Paşamın eve gecer geçmez resmini koyarimmm

]

muhribe

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ayşenur çooooooooooooooook geçmiş olsunnnnnnnnnnnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Allah size bağışlasın, bol bol kokla kuzuyu bizim yerimize de  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bol bol süt olsun, gazsız günler inşşşş  :amin: :amin: :amin:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: kelebegimm - 09 Eylül , 2012, 12:57:16
Esim hep basimdaydi efe dogunca hickira hickira ağlaması giymiyo gözümün önünden tam 16 saat ugrasdik
3 kilo 950 gr 55 cm boyunda ama alttan baya dikişim var belimdende sancıyı hissetmeyin die iğne takıldı ama banamasin demedi neyse sonra dogum hikayemi anlatirim şimdi herkes karnını doyurmaya gitti ben uyuyum diye yanlız birakdilar
Rabbim hepinizden razı olsunnnnnn hepinizi cok seviyorummm hep yanimdaydinizzz :flowers:

Allah analı babalı büyütsün inşallah geçmiş olsunnn sana paşanla birlikte mutluluklarrrr  :)

kelebegimm

Aminnnn kizlarrrr hepinize cok TSK ederim ama bitik haldeyim Rabbim bütün hamileleri bir avazda kurtarsın dikişlerden altım betin gibi sancıda yapiyo sanki

]

fıstık

ayşenurrr geçmiş olsun

allah analı babalı büyütsün  :amin:

maşallah paşaya  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nüküşşşş edaaa nerdesiniz kızlar haberi biz aldık  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

şuan bir nanik smileyinin olmasını ne çok isterdimmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

elfo

maşaAllah nerdeyse 4 kilo doğurmuşsun  :nazar: normal doğumun gözünü seveyim. doğurdun da ardından nete giriyorsun  :nazar: bizlere de nasip olsun inşaAllah
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

fıstık

geçer ayşenurcum geçer bol bol dinlen şimdi  :opucuk:

Balböceği

Geldim len

:hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hayırlı uğurlu olsun canım, Allah anali babali buyurmeyi nasip etsin  :amin:

Ya ben biliyordum düşük kilolu doğmayacagimi maşallah  :basardim:

:nazar: :basardim: :basardim: :nazar:

Smileyler birbirine kattım  :toothy10:

Canım gecmis olsun 15 gün amca toparlanırsın dikişlerin falan

melek100lü

:nazar: :nazar: yüzbinkere maaşallah efeye tabi annesinede  :opucuk: :love9: :love9:

çokşükür sende kurtuldun canım  :amin: :nazar: :love9: yavaş yavaş sıra bize geliyor  :love9: bolsütlü

gazsız günler olsun inşallah  :amin:

evet yaaa edayla nükü sabahı etti  betüle nasip oldu  :k06: :k06:

şimdi kutlama başlasın artık demi  :k06: :k06:

:muzz: :hello2: :hieyt: :flowers: :basardim: :muzz: :hello2: :hieyt: :basardim: :muzz: :hello2: :hieyt: :flowers: :basardim: :muzz: :hello2: :hieyt: :flowers: :basardim: :muzz: :hello2: :hieyt: :flowers: :basardim: :love9:
:occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Balböceği

Ah ulan ah bide düşünüp boş bosa üzüldün az kiloda doğacak diye :ehi:

Heyt be tosunuma bak  :nazar: :nazar: :nazar:

bnsroni

Allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın :nazar:
Çok gecmıs olsun. :flowers:
:nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

banu_fth

:nazar: :nazar:

gecmıs olsun..  Sağlıkla buyut ınsallah  :amin: 

dogum hıkayenı merakla beklıycem .. bı an önce ıyılesırsın umarım cok dırayetlıymıssın massallah  :nazar: :nazar:

Yaşamsebebim

09 Eylül , 2012, 14:18:55 #73 Son düzenlenme: 09 Eylül , 2012, 14:27:35 sultan43
Alıntı yapılan: kelebegimm - 09 Eylül , 2012, 12:57:16
oy canim gecmis olsun kiyamam sana ben allahim anali babali büyütmak nasip etsin  sen sirayi savdin bana attin allahim yardimcisi olsun bu yolda olan herkesin masallah pasanin kilosu falan cok iyi masallah diyelim nazar deymesin minigimize ay beni heycan iyice basti[/color][/size]

Yaşamsebebim

artik konuyu transfer edin aysenurumuz bebegine pasasina kavustu diye :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :love1: :love1: :love1: :love1: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: