19 Mayıs , 2024, 22:16:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

AYŞENURUMUZZ EFESİNE KAVUŞTU

Başlatan burcum, 09 Eylül , 2012, 00:22:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Kiz diyorum ya, önümüzdeki yaz izine gidecem kim ne yapsin o dar vakitte cocuğu ha öyle Allah vermiş amenna  :ehi:

Hele durun daha sırada Nur var nuku var, varda var  :toothy10: :toothy10:

Sen yalnız oldugun kesin, benim oğlanda şanssız doğdu  :ehi: akranı bile çıkmadı var ama hiç biri yok hele  :ehi:

Balböceği

Laaa gurban olurum öteki tarafa gider zaten boynu, ağrıdı bari tek bı her olsun  :ehi:

fıstık

akranı yoksa ablaları var ne yaniiiiiiiiiii  :icon_thumright: :opucuk:

acıyan bana acısın demi
ben yetim ben garibem  :y25:

melek biz heran heryerde olabiliriz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çok hızlı ileti yazma kapasitesine sahibiz

cevap gelmezse illaki yazmak zorundayız başka sayfalara atlıyoruz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: istem dışı melekcim kendimie hakim olamıyoruz bununla ilgili tedavi görmeyi düşünüyoruz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 11 Eylül , 2012, 01:00:24
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: istem dışı melekcim kendimie hakim olamıyoruz bununla ilgili tedavi görmeyi düşünüyoruz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nükü biz yeminle manyağız bak sana diyem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

eda bak nagiş 2 dk da dışladı seni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ezikledi bacım haberin olsun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ay koptummm alemsinizzzz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

O ablaya can kurban maşallah  :nazar: :nazar:

İste böyle, melek bişeyler anlamadı ama açık ve net söylüyorum o zaman...

Melekim, bu sana ihtihar mektubumdur ( Adliye'den gelir ya umarım doğrudur )  :ehi:

Şimdi 3 4 yıl oncesi ve daha sonrası hamile arkadaslar hep doğurum gittiler bir daha gelmediler

Sanki hastane bura, neyse siz 6. Nesil oluyorsunuz, la gözünü seviyim sende doğurup gitme  :ehi: :ehi: :ehi:

Zaten kan kaybediyoruz  :ehi:

burcum

ihtar mı demek istedin buarada bu konunun içine etmeden uzayalım arkadaşlar yavaştan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

edaaa püskürerek kahkaha vari bişi attım amma ne bende bilmiyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nükü kimi sattım leyn bu güne kadar  :caca: :y25: :crybaby2:

Lă_Tăhzen!

Esime ic baski uyguluyorumm bebek diye ama asele her bagirdigimda senin 1ne sabrin yok bide 2.ci istiyosun diyor en az 2 yil diyor kizlar artik 2 yil sabredelimmmm hep beraberr 2 yil sonra baslayalim calismalaraa  :ehi:

burcum

nagişim esprü yapayım dediydim amma :y25: :ehi: :ehi: :ehi: olmamış mı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

İhtar, he he ihtar olacak  :ehi: :ehi: :ehi:

Acaba diyorum bizde mı bı cunupluk var  :ehi: iyi hatırların üye olurken temizmiydiniz  :ehi: :ehi:

Gelen kaçıyor gelen kaçıyor  :ehi:

3 sene bedava internet kulladim, 30 ay paralı kullanacağım la daha Burdayim.  :ehi: :ehi:

burcum

bekleme yapmayalım konuyu boşaltalım :caca: :ehi: :ehi:

kelebegimm

KiZlar sabah 9 san beri gelen giden durmadı aksamdan beridirde efe öyle bı agliyoki yavrum icim parcalandii süt yetmiyo mamayida yıyo ama çabuk acikiyo
Sicrayarak korkarak aglayarak uyaniyo yavrum kiyamiyom ama hemşireye verdim gece getiriyimmi dedi yok dedim bu gece dinleniyim süt um gelsin oda guzelce doyup uyusun
Ama Kadın iyi bakarmi bakmazmi aklım onda nasıl uykum vardiki kacdi o gitti bende başladım ağlamaya yaaaa
Oyyyy annelik ne zormus sabaha kadar uyumam heralde yeterki o aglamasin

]

Balböceği

Ay bende cok ağladım aklıma o geldi  :crybaby2:

Daha kaç gün kalacaksın canım, hastane ortamı geriyor, merak etme cok iyi bakıyorlar

Senden benden iyice bakıyorlar  :k06: