ARKADAŞLAR İSİM KONUSUNDA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ???KÜÇÜK BİR ANKET SADECE

Başlatan merviş86, 07 Eylül , 2012, 14:56:35

« önceki - sonraki »

ZEYNEBİME İKİNCİ İSİM :)

TANEM
6 (12.5%)
ECEM
12 (25%)
BEREN
20 (41.7%)
YAĞMUR
2 (4.2%)
BADE
8 (16.7%)

Toplam Oy Verenler: 48

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

MasaLine

Yağmur ismi güzel bence..
Ama uyum bakımından Ecem daha iyi..
Benim oyum eceme gitti :)

xxcansuxx

zeynep  ecem  uyumlu  geldi banada
bir arkadaşda kızının ismini elif ilkim koydu ilkim ismide değişik geldi ilk bebeğim anlamında tanem yerine düşünürsen  :opucuk: :opucuk:

merviş86

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

merviş86

ben zaten tanem ismine hastayım çok özel bir isim gibi geliyor bana yaaaa  :muzz:
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Lă_Tăhzen!

bendemi acsam acaba boyle bir anket  :ehi:  isim konusunda biturlu karar veremiyorum ya cinsiyetini ogrenmeden once birsuru alternatifim vardi simdi hicbiri icime sinmiyor :))

Emine

Aç tabi canım sonuçta isim konusu önemli bir ömür o isimle sesleneceksin çoğu zaman isim yerine kıııızıııııııııııııııııııııııııııııımmm diye haykırmaya dönüşse de gerekli  :ehi: Ben 2. de Allahtan rüyamda gördüm de kararsızlıktan kurtuldum :)