ARKADAŞLAR İSİM KONUSUNDA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ???KÜÇÜK BİR ANKET SADECE

Başlatan merviş86, 07 Eylül , 2012, 14:56:35

« önceki - sonraki »

ZEYNEBİME İKİNCİ İSİM :)

TANEM
6 (12.5%)
ECEM
12 (25%)
BEREN
20 (41.7%)
YAĞMUR
2 (4.2%)
BADE
8 (16.7%)

Toplam Oy Verenler: 48

merviş86

ARKADAŞLAR BENİM MİNNOŞUMUN İSMİ ZEYNEP OLACAK İNŞALLAH FAKAT İKİNCİ BİR İSİM DAHA İSTİYORUZ  ;) LÜTFEN SİZDE BU KÜÇÜK ANKETİMİZDE BİZE YARDIMICI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM  :flowers: :flowers: :flowers:
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

banu_fth

oy verdim .. en sıcak zeynep ismi yanına yakışan bade geldi bana ..

tabiki zevkler herkesinki farklıdır ..

°•.ℓανιηуα.•°

Balböceği

merviş86

oylamaya katılan arkadaşlar sizlere kocaman teşekkür ederim  :flowers: :flowers: :flowers: tabi anket hala devam ediyor arkadaşlar  :love7:
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

minis33

bade anlamını iyi araştır derim benimde hoşuma gidiyordu ama vazgectim.
beren hoş geliyor onu oyladım

serserim

bade yi beğeniyorum aslında kızıım içinde bazen düşünmüyor değilim ama beren i sevemiyorum sanırsam beren saat yüzünden  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

minis33

ben kızımın adını idil koydum ikinci ismide kuran-ı kerimden olsun istedim çünkü isim koymak anne baba içim çok önemli. tabi bu benim düşüncem
ikinci ismide nisa oldu
idil nisa pek bir uyumlu oldu bize :D

banu_fth

Alıntı yapılan: serserim - 07 Eylül , 2012, 16:40:24
bade yi beğeniyorum aslında kızıım içinde bazen düşünmüyor değilim ama beren i sevemiyorum sanırsam beren saat yüzünden  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

aynen o yüzden itici geliyor malesef o isim bana  :icon_scratch: