29 Nisan , 2024, 12:55:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ayşenur'un efe paşası geliyor :)

Başlatan Balböceği, 06 Eylül , 2012, 12:29:56

« önceki - sonraki »

asya81

allah tamamına erdirsin canım ha bu arada su geldimi imkanı yok anlamamana yer gök ıslanıyor foşur foşur

kelebegimm

Belime yine o sabahki gibi yanma girdiiii
Bı kasiklarima dagilsaaaaa
Siddetlenince gidecez hastaneye bu sEfer

]

burcum

gelicek ayşenurum gelicek az kaldı duş al rahatlarsın şuan açılman oluyordur belki az kaldı annesi
hem elektriklerimiz geldi doğurabilirsin sorun yok :opucuk: :muzz: :hello2:

kelebegimm

Canim bir saat önce aldım hala yas sacım felan Halim kalmadı valla bı yemek yeyim esim gelsin merdiven iner çıkarım artık yine

]

muhribe

sacini yikamana gerek yok canim

belinden asagi ilik su dokun

burcum

kız şaşkın her duşa girdiğinde saçını ıslatmak zorunda değilsin ki bağla yukarıdan boyundan altına beline tut :opucuk:

kelebegimm

Ne bilimmm komple giriyom bendede saf gibiii :k06:
Oyu tam saskinim bennnn

]

muhribe

boy abdesti alnak gerekturecek bisey yaptiysan bilemem  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gözü döndü artık ayşenurun herşeyi yapar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ay doğum stresiyle bize kızmıyorsun demi ayşenurum vallahi sana moral vermek için şaka yapıyoruz balım kaymağım :opucuk: :love9:
ayşenur derine köfte ekmek yediriyorum annemin yediği gibi sana da yarım ekmek göndereyim mi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

az kaldı canım erkek bebekde belden vurar doğuma yakın kasıklar ağrır  :aferin:

bencede artık açılmaya başlamıştır evde olduğun daha iyi sıksancı daha çok yorardı

kurtulucaksın Allah ın izniyle  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Allah sizi Betül inanmican belki ama hem boy hem normal abdestimide aliyom ole cikiyommm :k06: :ehi:
Nukummmm hiç kizarmiyim siz bitanesinizzz annem hamur kizartiyo onu yicem ise yararsa onuda yolla kuzummm yeterki doguram  :ehi: :k06:
İns melegimmm sanki arada sklasiyo yatiyorum evde rahatım gece artarsa gideriz artikkk hastanede cok bunalırdim kaynana felanda başımdaydi saolsun yine yaptı yapacaginİ ya neyse

]

burcum

bak moral olsun sana
komşumun eşi şehirdışına çıkmış arabayla kızın o gün sancısı başlıyor öğlen 12 gibi sonra suyu falan geliyor az az eşi gelesiye akşam saat 8 oluyor hastaneye gittiklerinde kızda 5-6 cm açılma varmış 10.30 da bebişi doğdu :nazar: o söylemişti ağrı geldikçe evde köpek pozisyonu almış annesi belini ovmuş :icon_thumright:
ne yaptı :caca: :caca: :caca: :caca: getirtmesin bizi oraya :caca: :caca: :caca: :caca: kaynanan :caca: :cildir:

kelebegimm

Kaynatam sormuş cocuğun adı ne olcak die efe demiş kaynanamda oda o nasıl isimmis felan demis
Masada oturuyo annemde var şimdikiler sormuyo insan bı büyüklerine danisir edepsizler diyo
Esim kipkirmizi olduuuu canı baya skildi annemin yanindada tutamiyo cenesini

]

Balböceği

kofte ekmek ye bakaklim belki ise yarar   :toothy10: :toothy10:

muhribe

tika kulagini gec canim

konussun dursun kendi

hadl pirtlattttttttt  :ehi: :ehi: