Ayşenur'un efe paşası geliyor :)

Başlatan Balböceği, 06 Eylül , 2012, 12:29:56

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

kız daha sancı yokmu arada girip haber varmı bakıyorum ama tık yok bizim tosuncuktan ayşenurcum inşallah tez zamanda kurtulursun desenize yarını bulur gececiyiz ben tavuk gibi hemen uyuyordum artık bu gece aysşenurla bizde dokuz doğurucaz  :ehi: :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Allah yardım etsin canım  :amin:

Oyyyyy çok zor bi süreç

burcum

AYŞENUR :hello2: AYŞENUR :hello2: AYŞENUR :hello2: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav:
YAPARSIN SEN OLUCAK BU İŞ :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

muhribe

umut yitirmek yok

o cocuk ya dogacak ya dogacak  :ehi: :hieyt:

burcum

ya öyle ya böyle :muzz: :hello2: olacak olacak :muzz: :hello2:
tabi biz burada meraktan ölmezsek iyi olucak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ayşenurummmmmmmmmmmmmmm hadi beline kuvvet nefesine kuvvet arkadaşımmmmmmmmmm :amin: :opucuk:

kelebegimm

Nts ye bağladılar canim hep sürekli ilk baslarda 80 100 120 felandi dokdor süper felan dedi
Bir saat ole gecdi sonra açılmam olması için merdiven in çık dedi ac karnına in çık in çık oldum sonra yine nts ye bı girdim sancı kalmamİssss şimdi duş aldım yattım sancı felan yok bakalim

]

kelebegimm

Nukum onuda yapiyom canim ama kasiklarim aciyo yaparken
Bı anda sancı nasıl kesilir anlamadık gitti :honk: :y25:

]

Balböceği

Ah ulen vereceklerdi suni sancıyı şimdiye yolu yarilamis doğum yapıyordun
:ehi:
:ehi: :ehi:

burcum

korkudan heyecandan kesilebiliyormuş ayşenurum :opucuk: sıkma canını az kaldı kuzum sen dinlen ağrın yokken uyumaya çalış ihtiyacın olucak enerjiye güce :opucuk:
keyfini çıkar fotoğraf çekil video ya alsınlar seni bak özleyeceksin hamileliği hamile son pozlarını çektir :k06:
kendini sıkma üzme doğum çok güzel ve özel bir an :love9: :opucuk:
biz burdayız vakit buldukça yaz çok merak ediyoruz seni :muzz: :hello2:
ALLAH kolay doğum yapmanı ve sağlıkla paşamızı kucağına almayı nasip etsin canım :amin: :opucuk:
ayşenur doğunca çimdikle popişini sıpanın bak nasıl maymun etti bizi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

muhribe

olacak olacak bu is olacak  :hieyt:

efe yuvasindan pasa pasa cikacaj  :hello2: :hello2:
:ehi: :ehi: :ehi:

DENİZGÖZLÜM81

kızlar siz gerçekten kaç :k02: :k02:ıksınız

burcum

bizi ayşenurun sıpası kaçık yaptı doğdu doğacak derken 1 aydır ayşenurla yaşıyorum yaw :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ütü hayatımı bile etkiledi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bak bugün de yok ütü mütü kaldı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
şaka bir yana okuyorum yazmış moral olsun diye yazıyoz :opucuk: güle güle doğurtucaz biz arkadaşımızı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: literatüre giricek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

kelebegimm

Ay kızlar bı görseniz halımı kimi Dio perde cikarsin taksin kimi Dio arabaya bin sallanacak gezzz kimi Dio sürekli merdiven çık in
Aslında hiç ne heyecan nede korku vardı dokdor gerek gormedikce suni sancı istemedim onlarda sormadı gerçi dokdor evde ebe ilgileniyor sürekli dokdoru arayıp soruyo Ayy buranın isleri isde
Yattım şimdi sizinleyim eşimde gitti ısı vardı halletmeye zavallım çokda heycanlanmisdi

]