20 Mayıs , 2024, 16:12:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ayşenur'un efe paşası geliyor :)

Başlatan Balböceği, 06 Eylül , 2012, 12:29:56

« önceki - sonraki »

fıstık

kız yemesin işte doğururken köfte ekmek yesin ohh missssss  :hungry: :hungry: :hungry: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Kesin anamı ağlatacak doguncaaaa
Kız burda nerde Bulam köfte ekmek herkes uyudu bende yattım geriiii
Kızlar hiç çatlamamıştım iki gundur çatır çatır catliyi karnım bide kasinmasi yokmu felaketttt
Sancım. Yine yok cok duzensiz yaaa :honk:

]

burcum

üzülme ayşenurummmmm o çatlaklar sana anneliğin hediyesi :opucuk: kaşıma yeterli :icon_thumright: :opucuk:
olucak ayşenurum doğum böyle birşey işte olucak demekki sana yürümek yaramıyor yat bakalım ne olucak en son ne zaman oldu sancı?

fıstık

ayşenur geçiyo o çatlaklar merak etme önce çokmuş gibi oluyo sonra zamanla kayboluyolar

uykun varsa uyu dinlen yoksa muhabbet kralına gel stres atarsın biraz  :opucuk:

kelebegimm

En son uyandım dedim ya o zaman vardi

]

burcum

düzensiz :icon_thumright: olsun sen sakin ol dinlen hayırlısı böyleymiş de paşanın hareketleri nasıl?
bak gece falan suyun gelirse korkma olacak şeyler bunlar panik yapma :opucuk: başarıcaksınız ikiniz :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 07 Eylül , 2012, 00:52:33
düzensiz :icon_thumright: olsun sen sakin ol dinlen hayırlısı böyleymiş de paşanın hareketleri nasıl?
bak gece falan suyun gelirse korkma olacak şeyler bunlar panik yapma :opucuk: başarıcaksınız ikiniz :opucuk:
Acayip hareketli hiç durmuyoooo
Heryerimi sisire sisire çatlattı sıpa cok duzensiz canim ama ilk defa Kasikdan girdi uyaninca sabaha düzene girmiş olur belkiii

]

burcum

çok hareketliyse sabahı beklemez foş diye suyun gelir :amin: beyefendi çıkış deliğini bulmaya çalışıyor keseyi patlatıcak :icon_thumright:  :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 07 Eylül , 2012, 01:00:15
çok hareketliyse sabahı beklemez foş diye suyun gelir :amin: beyefendi çıkış deliğini bulmaya çalışıyor keseyi patlatıcak :icon_thumright:  :nazar:
İns canim asırı hareketliiii bende dua ediyom ya keseyi patlatsa ya da ssancim artsa diye

]

xxcansuxx

ayşenur doğurmadın mı sen daha canım ya sen yat dinlen 2-3 cm açıklıkda olmuş ama bence sancıların düzene girsin kolayca doğuracaksın korkma bak bunca düzensiz sancıyla o kadar açılman olmuş...

bende sancılarımı evde çektim gece 12de duzenlı geldi 10 dk 1 kasıkdan giriyordu taş gibi kesilir karnın sanki gaz bir tarafına toplanmış gibi sonra sabah 7ye doğru 10 dk 3 kere girdi  7buçukta dr gittim 9buçuğa doğurdum gittiğimde 6-7 cm açılmam olmuştu sen bebeğin hareketlerine dikkat et inş. kolaylıkla gelcek dualarımdasın  :opucuk:

burcum

ayşenurum tamam işte çocuk çıkmaya çalışıyor az kaldı annesi uykun varsa yat dinlen canım :opucuk:

kelebegimm

Saol canancim benim cok duzensiz ins düzene girer sabaha kadar suan asırı hareketli tek sorun sancı bakalimm

]

kelebegimm

Yatiyorum canim dinlrniyim bise olursa yine yazmaya çalışırım iyi gecelerrrr

]

burcum

xxcansuxx

canım sen yat dinlen inan vucudun dinlensin böyle bekledikçe daha çok gerilirsin elini göbüşüne koy hiç korkmadan onu beklediğini söyle dauaet uyumaya çalış gece saancıların gelip  sabaha doğuma bile giidersin :opucuk: Allah yardıncın olsun kolaylıkla kurtul  :amin: :amin: