28 Nisan , 2024, 17:15:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ayşenur'un efe paşası geliyor :)

Başlatan Balböceği, 06 Eylül , 2012, 12:29:56

« önceki - sonraki »

melek100lü

ANLAMIŞTIR EMİN OL SENDEN DAHA ÇOK KIZMIŞTIRDA NE YAPSIN

DOĞUM ÖNCESİ TATSIZLIK ÇIKMASIN DEMİŞTİR

Balböceği

bosver yaninda destekcin annen var  :love9:

digerlerini s... et  :)

xxcansuxx

ayşenurrr  boşver k.valideyi sen efeyi bebişini düşün anlayan anlamıştır  :icon_thumright:
hiç kimse şu an senden ve bebeğinden değerli değildir eşinin gözünde  :opucuk:

Selma27

Dogumu boyle beklemekte cok zor olsa gerek.. Yinede bebeginin gelmesi cok yakin aysenur. InsaAllah yarina iyi haberlerini aliriz...ALlah yardimcin olsun..

burcum

ayşenurum nerede merdiven inip çıkıyorsun :icon_scratch: eğer apartmanın içindeyse :ehi: :ehi: düşünemiyorum komşular ne zaman kapıyı açsa sen inip çıkıyorsun diyecekler bu kadın kafayı yedi zaar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

deli nükü  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kız bırak merdiveni allah aşkına yorma kendini yat uyu

gece doğsun görcem ben yarın seni  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

biz de yat uyu dedik de heyecandan uyuyamıyor kuzum olsun annelik böyle birşey işte yaşasın doyasıya heyecanını uyucaksa doğum yaptıktan sonra da uyur :icon_thumright: nasıl istiyorsa öyle davransın :opucuk:
kız ayşenur sabaha kadar oturtucaksın beni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bir de sabaha kadar doğurmazmışsın sonra ben uyurmuşum sabah sen doğururmuşsun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazo-58

bacumm hayde dogur artık..bak sıramı bekliyorummm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

nazanım fazla heveslenme bu hatuna doğurucaksın diye diye bir hal olduk 37.ci haftasından beri doğurtamadık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazo-58

Alıntı yapılan: burcum - 06 Eylül , 2012, 21:51:33
nazanım fazla heveslenme bu hatuna doğurucaksın diye diye bir hal olduk 37.ci haftasından beri doğurtamadık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benimki salı belli olcak inş :amin: ..haftaya dogurabilirim ben..hazırlıklı olun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

nükü inanırmısın benimde aklıma gelmedi değil yanii

biz bekliycez sabah canımız geçicek bi bakmışız ayşenur doğurmuş nöbetmi tutsak sırayla

:ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

melek100lü

Alıntı yapılan: nazo-58 - 06 Eylül , 2012, 21:54:07

benimki salı belli olcak inş :amin: ..haftaya dogurabilirim ben..hazırlıklı olun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazancım şimdiden merdiven inip çıkmaya başla sende  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

o zaman herkes telefonlarını versin uyanık olanlar uyanlara haber versin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
melek iyiydi bu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bence de nazan başla merdivene :ehi: :ehi: :ehi: ama yok ya  :nazar: ayşenurun paşası dişli çıktı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çetin ceviz kız ütü bilem yaptı :ehi: :ehi: :ehi: yok banamısın demiyor :ehi: :ehi: :ehi:

nazo-58

Alıntı yapılan: melek100lü - 06 Eylül , 2012, 21:57:00
Alıntı yapılan: nazo-58 - 06 Eylül , 2012, 21:54:07

nazancım şimdiden merdiven inip çıkmaya başla sende  :ehi: :ehi: :ehi:

benimki sezeryan gözüküyor..sezeryanda merdiven inip cıkmak gerekli mi :dontknow: :dontknow:

burcum

değil canım yan gelip yatıyorsun :ehi: :ehi: :ehi: doğumdan sonra yürütüyorlar hababam debabam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: