28 Nisan , 2024, 02:42:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şükürler olsun Rabbim Meleğimi gönderdi...

Başlatan CAN TANEM, 05 Eylül , 2012, 09:45:04

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Cok sevindim canimmmmm Rabbim saglikla kucağına aldığın gunleride gostersinnnn :amin: :amin:
Olmayanlarada ins. En kısa zamanda nasip etsinn :amin: :amin:

]

CAN TANEM

Alıntı yapılan: kelebegimm - 05 Eylül , 2012, 11:45:17
Cok sevindim canimmmmm Rabbim saglikla kucağına aldığın gunleride gostersinnnn :amin: :amin:
Olmayanlarada ins. En kısa zamanda nasip etsinn :amin: :amin:

amiiinn :amin: :amin:
Çok sağol canım benim inşallah sizlerin zamanına gelir bende kucağıma alırım  :amin:

Balböceği

Aynur  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Çok sevindim canım, hayırlı uğurlu olsun  :amin: :nazar:

Rabbim kucağına almayı nasip etsin  :amin:
:hieyt: :hieyt: :hieyt:

fıstık

Hayırlı olsun canım

Allah sağ salim kucağına aldığın günleride göstersin  :nazar: :amin:

Sır_Çiçegi

aynur nasıl sewindim anlatamam gözlerim yerinden fırladı yazını okuyunca :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
şükürler olsun rabbime duamızı kabul etti  :amin: :amin: :amin:
saglıklı bir şekilde gecer inş. hamileligin cnm  :amin: :amin:
rabbim bekleyen isteyen herkese nasip etsin en kıza zamanda inş.  :amin: :amin: :amin:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Eylül , 2012, 12:59:23
Aynur  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Çok sevindim canım, hayırlı uğurlu olsun  :amin: :nazar:

Rabbim kucağına almayı nasip etsin  :amin:
:hieyt: :hieyt: :hieyt:

Amiiin  :amin:
Edacım çok sağol canım yaa bide yarın değerim ikiye katlarsa o zaman tam sevineceğim inşallah....

CAN TANEM

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 05 Eylül , 2012, 13:06:45
aynur nasıl sewindim anlatamam gözlerim yerinden fırladı yazını okuyunca :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
şükürler olsun rabbime duamızı kabul etti  :amin: :amin: :amin:
saglıklı bir şekilde gecer inş. hamileligin cnm  :amin: :amin:
rabbim bekleyen isteyen herkese nasip etsin en kıza zamanda inş.  :amin: :amin: :amin:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Çok saol duygucum bende hala şoktayım :hieyt: salak gibiyim ortada dolanıyorum öyle inşallah sağlıklı bi gebelik olur :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: fıstık - 05 Eylül , 2012, 13:01:32
Hayırlı olsun canım

Allah sağ salim kucağına aldığın günleride göstersin  :nazar: :amin:

Amin inşallah çok sağol canım  :amin:

zeynoş

Alıntı yapılan: moonlight - 05 Eylül , 2012, 09:45:04
Kızlar hala inanamıyorum önceki gün yatmadan önce annemin ısrarıyla test yaptım direk 2 kırmızı çizgi çıktı şok oldum  :hieyt: :hieyt: hiç beklemiyordum dün sabahda doktoruma gittim kanda değerim 1200 çıktı yarın tekrarlanacak dualarınızı bekliyorum inşallah 2 katına yükselir ve sağlıklı bi gebelik olur bu sefer sevincim yarım kalmaz :amin: :amin: :aman allahım canım yaa kendi sıkıntımdan hiç görmemişim  çok sevindim kendim gibi allahım tamamına erdirsin..çok sevindimmmmmmm

CAN TANEM

Çok sağol Zeynebim Rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin hep dualarımdasınız ilk ögrendiğim gece sabaha kadar dualar ettim hepinize Rabbim kabul etsin :amin:

Sır_Çiçegi

ayyy hele pıtpıtları duy daha güzel olcak sonrada hissedeceksin inş. tam bir heyecan serüveni  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

kesinlikle katılıyorum  :icon_thumright:   anca ozaman inanacak minik kuzusuna şimdi şaşkınlığını atamıyordur  :love9:

esracım

canım ikimiz birer ay arayla kimyasal geçirmiştik ikimizde çok üzülmüştük ama sonra onun çokda üzücü bi şey olmadığını konuşmuştuk.ve şimdi sende bende hamileyiz.şükürler olsun.

bende kanda baktırdığımda ilk öğrendiğimde 1201 di hatırlıyormusun bilmem ama söylemek istedim.ikimiz ilk öğrendiği değerleride çok yaklaşık.

canım tebrikler.Rabbim bu sefer yüzünü tam güldürecek inşallah.Allah tamamına erdirsin  :flowers: :flowers:

:occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :alkış: :hieyt: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Sır_Çiçegi

ewt esracım bende kimyasal gebelik geçirdim we 1 ay sonra hamile kaldım  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...