bebeklerimizin adı ne olacak?

Başlatan şerife Berat, 03 Eylül , 2012, 16:47:39

« önceki - sonraki »

ayy

HENÜZ KENDİLERİ MEYDANDA YOK AMA İSİMLERİ HAZIR :k06: :k06:
ERKEK:TUĞRA
KIZ:ALMILA
aslında asya olacaktı kızın adı ama vazgectik herkeste varmış bide asiye diye çagrırlar koyma dediler.okadar alışmıştıkki asya ya eşimi zor vazgecirdim valla adamın şifresinde bile asya yazıyordu :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
BİTANE DAHA İSİM VAR AKLIMDA
ERKEK:AYTUĞ
KIZ:AYYÜCE
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
İSİM İŞİNİ HALLETTİK BİDE GELSELER :amin: :amin: :amin: :amin:

öykükıvanç

BENİM İÇİN DAHAH ÇOK ERKEN AMA BEBEĞİM SAĞLIKLA TUTUNURSA KIZ OLURSA ÖYKÜ, ERKEK OLURSA KIVANÇ KOYACAĞIZ. NICKEMDENDE ANLARSINIZ :-)

nisan rüzgar

sagsaglim yüzünü görmek nasip olur inşallah  rüzgar olucak meleğimin ismi  :love9:

Selma27

Kiz olursa  ZEHRA BETUL ,  erkek olursa EFE dusunuyoruz. Hayirlis artik..

çıtır anne

erkek olursa fatih taha kiz olursa nilda neris yada nefin nerisle nefin arasinda kaldik :))

elfo

doktorumuz erkeğe benzetiyor eşim ben hamile kalmadan beyazıt derdi. ben de eymen derdim ama sahabelerde eymen ismi hem bayan hem erkek ismi olarak kullanıldığı için vazgeçtim. bu aralar bana da çekici geliyor beyazıt ismi ama doğmadan şu olacak demeyecem Rabbim sağ salim kavuşturur inş.
kız olursa hiçbir fikrim yok. eğer kendi adım elif olmasaydı elif koyardım çok seviyorum elif ismini kullanımı da kolay. elif ismindekilerin kadersiz olduğunu hiç duymamıştım. evet hayat her zaman toz pembe değil her insan gibi sıkıntılarım oluyor ama Rabbim beterlerinden korusun  :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

çıtır anne

eymen benim yegenimin ismi sahabede kadini ilk defa sizden duydum
kac tanede eymen tanidiysam erkek  :dontknow:  hayirlisi olsun insaallah
sizde erkek istiyosunuz belliki  :k06: biz evlendik 2 ay gecti daha bebek yokken
oglumuz olursa ismi fatih taha olsun dedik kiz isminide gecen
hafta buldum hazirlikli olmak lazim  :k06:  :k06:  :k06:

elfo

yok aslında erkek olsun demiyorum illaki sağlıklı hayırlı olsun.  :amin:
aslında günümüzde eymen isminde kız yok ama emmü eymen adında sahabe hanım var. o sebeple. bi de geçenlerde haberlerde gördüm isim analizcisi bi adam bebeğinize mutlaka a harfi geçen isim koyun diyor. karakterleri daha güçlü oluyormuş isminde a harfi geçenler. eymenden vazgeçme sebeplerimdendir. evet kıza da hazırlıklı olmak lazım ama eskiden beri erkek isimlerini daha çok beğenirim  :k06: belki kız olursa şeyda olabilir  :icon_thumright:

çıtır anne

valla karekterini bilemem daha 2 yasinda yegenim ama
cok fena tam bir eskiya  :ehi: canimiza okuyo :k06:
rabbim hayirlisini versin yaa  :amin: senin bebisin benimkinden buyuk
bi an once zaman gecsede bende ogrensem cinsiyetini cok
merak ediyorum  :k06:

_inci_tanem_

Bana çokta mantıklı gelmedi elifcim adında A harfi olsun karakteri güçlü olur mantığı  :icon_scratch:

Adı A ile başlayan tanıdıklarımda var ama öyle güçlü karakter sahibi olduklarını düşünmüyorum  :dontknow: :-\

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

çıtır anne

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Kasım , 2012, 15:16:41
Bana çokta mantıklı gelmedi elifcim adında A harfi olsun karakteri güçlü olur mantığı  :icon_scratch:

Adı A ile başlayan tanıdıklarımda var ama öyle güçlü karakter sahibi olduklarını düşünmüyorum  :dontknow: :-\

hahahahah  :toothy10: dogru valla katiliyorum sana yeliz  :k06: :k06:

elfo

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Kasım , 2012, 15:16:41

ben isim uzmanın yalancısıyım  :laughing7:

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

sen öyle deyince hatırladım benim de var tanıdığım isminde a harfi olup karaktersiz olanlar.  :ehi:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: elfo - 28 Kasım , 2012, 08:51:09
sen öyle deyince hatırladım benim de var tanıdığım isminde a harfi olup karaktersiz olanlar.  :ehi:

melesef canım :laughing7: :laughing7:  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına