24 Nisan , 2024, 01:22:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sonunda tedaviye basladım

Başlatan niles1983, 02 Eylül , 2012, 19:36:42

« önceki - sonraki »

niles1983

adetin 3. günü klomene baslıyorum ilk deneme olcak doktorumu çok sevdimmmmm.. adet  düzensizliğim oldugu için  sıkı bir yumurta takibi yapılcak. şimdilik söktürücü kullanıyorum folikasit kullanıyorum adet baslaynca 3. günü muayeneye gidicem duruma göre klomenin dozunu belirleyecek doktor.
klomenl hamıle kalanlar warmı kızlar 6 ay bu sekılde denıcez eğer olmazsa aşılama << o da olmadı tüp bebek.. ama ne olursa olsn bu sefer ne doktorumu ne de tedavimi yarım bırakmıcam.. % 90 şansım oldgnu söyledi çok mutluyum hayırlısı neyse o olsun .. :amin:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

burcum

hayırlısı olsun ALLAH ın izniyle hayırlı haberlerini bekliyoruz :amin:

ezgi0909

Alıntı yapılan: niles1983 - 02 Eylül , 2012, 19:36:42
adetin 3. günü klomene baslıyorum ilk deneme olcak doktorumu çok sevdimmmmm.. adet  düzensizliğim oldugu için  sıkı bir yumurta takibi yapılcak. şimdilik söktürücü kullanıyorum folikasit kullanıyorum adet baslaynca 3. günü muayeneye gidicem duruma göre klomenin dozunu belirleyecek doktor.
klomenl hamıle kalanlar warmı kızlar 6 ay bu sekılde denıcez eğer olmazsa aşılama << o da olmadı tüp bebek.. ama ne olursa olsn bu sefer ne doktorumu ne de tedavimi yarım bırakmıcam.. % 90 şansım oldgnu söyledi çok mutluyum hayırlısı neyse o olsun .. :amin:
canım hayırlı olsun tez zamanda meleğine kavuşursun inşallah...

nescafe

rabbim inşallah tez vakitte senin ve tümbekleyenlerin meleğini gönderir canım. hayırlısı olsun senin için.

niles1983

Allah razı olsun kızlar çok tşkr ederm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

baltzi

bende adetim gelicne ilk defa basliyacagim klomene.. ama benim  doktorum bana konturol icin gel demedi.. sadece 2 ay sonra olmazsa gel dedi.. ben cok korkuyorum kist olusmasindan.. doktoruma soyledim catlattirma ignesi var .. konturole gelmiyecekmisyim.. hayir dedi bana.. 2 ay sonra olmazsa gel dedi.. anliyacaginiz allah biliyor artik bidaki ay yumurtaliklarim ne durumda olacagini.. bide ben ates olcumu yapiyorum.. atesim dustugunde yumurtaliklarin catliyormu bilen varmi..

niles1983

canım vucut sıcaklıgı yukseldiğinde yumurtlama zamanı demek oluyomus diye duydum ama sen genede bi araştır.
buarada benim durumum biraz vahim oldugundan doktor çok sıkı bi takibe girdi. adetin 3. günü muayene edip klomenın dozunu belirleyecek. üstelik biz ankarada oturuyoruz doktorum kırıkkalede sürekli git gel yapıcam öyle günler gelcekki hergün ultrasona gircem yumurta takıbı çok sıkı olcak dedi. annemler orda oturuyo ama orda kalamıcam eşim ankarada cunku eşim olmadan kendı kendıme hamıle kalamayacagım için :) git gel yapıcam. ama ne olursa olsun bu sefer tedavimi yarım bırakmıcam.
bak canım buarada her doktorun kendine göre tedavi yöntemleri wardır onunda bir birldiği wardır.
bende pko var kilo var adet düzensizliği var yumurtlamalarım duzensız v.s.... o yuzden sürekli gidip gelcem yumurtam oluscakmı o bile belli deil belkide . olsun eğer klomenle omazsa asılama olcakmısım ya bebısımız olsunda herseye razıyız napalım . kızlar dualarınıza bizide katın :opucuk: