kasıkta batma

Başlatan HASRET!M S@N@, 01 Eylül , 2012, 11:22:36

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar dün bebeklerim tekme atınca ani bir hareket yaptım önce belim ağrıdı kıpırdayamadim sonra kaşığım battı gorumcem kramp dedi yürüyemedim ve gece uyku tutmadı sabaha kadar geçmedi çok kötü oldun gece gidecektik ama burda ki kadın doğum hastanesi çok kötü korkutup hastaneye alıyorlar para için sonra da doktora gidince hiç birşey yok korkutmuş seni diyor o yüzden gitmek istemedim kızlar yardım edin korkuyorum şimdi eşim de bekle gecmezse gidelim dedi ağrı kesici içtim bekliyorum inş geçer   

gül-i rana

canım kasılma şeklinde değilse korkma bişey yoktur inşallah :opucuk:

HASRET!M S@N@

canım doktora gidiyoruz dua edin birşey olmasın

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Eylül , 2012, 12:08:33
canım doktora gidiyoruz dua edin birşey olmasın
hayırlısı olsun canım hakkında inşallah önemli birşey değildir sağlıcakla gider gelirsin inşallah..ALLAHIM SANADA BEBEKLERİNE SAĞ SALİM DOĞUM NASİP ETSİN İNŞALLAH.....
O AĞRILAR BENDEDE ÇOK OLURDU SON AYDA CANIM O KARNININ İÇİNDEN BAŞLAYAN BİR KASIK KRAMP I DIR BENCE BENİMDE BİR GİRERDİ BELİMDEN KASIKLARIMDAN BATARDI.....
KASILMA GİBİ DEĞİLSE KORKMA İNŞALLAH ÖNEMLİ DEĞİLDİR.....

melek100lü

canancım inşallah sadece kramp girmiştir  :amin:

SENDE BEBEKLERİNDE ALLAH A EMANET OLUN  :amin: :nazar: :nazar:

fıstık

nescafe

canım inşallahh iidir bebeklerin rabbbim korusun seni ve meleklerini.

Balböceği

Inşallah bişey yoktur  :amin:

Allah esirgesin  :amin:

Sır_Çiçegi

Allah yardımcın olsun cnm inş. kö bişe olmaz  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

kızlar doktor fakülteye havale etti aradaki fark çok açılmış kızımin suyu azalmış çok kötüyüm fakültede sıkı takip yada yatıs verirler sonrada doğuma alınırsin dedi iki doktor da yalvarırim dua edin   

nescafe

canancım rabbim korusun sizii. fakültede bebeklerin doğumunu geciktrmek için ellerinden geleni mutlaka yaparlar. allaha emanet olun canımm. güzel meleklerini sana bağışlasın allahımm.

_inci_tanem_

01 Eylül , 2012, 15:20:00 #11 Son düzenlenme: 01 Eylül , 2012, 15:22:22 yyeeliz
:'( :'( Canancım RABBİM korusun meleklerini ve seni Dualarımız seninle  :amin: ALLAH sana bağışlasın yavrularının ikisinide stres yapma ALLAH'ın iziniyle ikisinede hiçbirşey olmayacak :amin: :amin:  bol bol su iç   :opucuk: :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Canan cım korkma canım inşallah iğne ilaç bi çaresi
vardır panik yapma dualarımız seninle ve bebeklerinle
canım  :amin: :amin: :amin: :amin:

yasemin10

Canım öncelikle geçmiş olsun. Hastanede durumu düzeltmek için ellerinden geleni yaparlar. Allah yavrularını sana bağışlasın.  :amin:  :amin:

HASRET!M S@N@

sağolun kızlar doktorlar hiç iyi şey söylemedi ne olur dua edin çok kötüyüm