kızıma zehra ya uygun isim konusunda fikirlerinizi istıyorum

Başlatan serra_emine, 31 Ağustos , 2012, 18:07:09

« önceki - sonraki »

serra_emine

kızlar benı tanıyan tanır baya eskılerdenım ama gıremedım ıhmal ettım.ama 15 gun sonra kadar yakın bı zamanda ıkıncı kızımı kucagımıza alacagız ınsallah. :amin: adını ZEHRA ISTIYORUZ ama ablası FATMA SERRA.hanı ona uygun olsa mı dıyoruz.kararsız kaldık babası zehrayı ben dedım dıyo kafa yormuyor.:) nolur bana fıkırlerınızı verın..zehra sonda olacak şekılde başına güzel anlamlı zehra ya uyacak bir isim nolşur arekadaslar hadı yorumlarınızı beklıyorum :flowers: :flowers: herkesı opuyorum ıyı akşamlar hepınıze..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

melek100lü

ツgöçmen_54 ツ

serra_emine

tesekkur ederım yazdım kagıdıma:) bakalım degerlendırıcez enson.

hadı arkadaslar yaa fıkırlerınızı beklıyorum nolur zehra ya basına koyulacak uygun guzel bır ısım :icon_scratch:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

melek100lü

en son kocuyan isim belli olunca yaz  ;)

bende merak ettim ne olcanı  :k06:

kuramı çekiceksin nasıl olcak  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

serra ile zehra uyumlu zaten...

yağmur,elif,biricik isimlerini seviyorum ben bu aralar  ;)

ツgöçmen_54 ツ

YAZEL kurandada geçiyor.namazda selam verdikten sonrada diyoruz.'' YAZEL CELAL-İ VEL İKRAM  :icon_thumright:

birde BELİNAY ismini çok beyeniyorum.

Balböceği

Emine allah iyiliğini versin  :-ooo

Kız ne zaman hamile kaldın da doğum yapacan  :-ooo

Balböceği

Zehra elif, zehra didar, zehra da zehra  :k06:

zehra zaten ağır bi isim ya böyle uyumlu olsun yada ikinci

Bir isim hiç koyma :)

serra_emine

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ağustos , 2012, 18:59:54
Emine allah iyiliğini versin  :-ooo

Kız ne zaman hamile kaldın da doğum yapacan  :-ooo
[/quote

guldurdun kız benii... :k06: yaa bayadır gıremedım ısde  ondan habersız kaldınız benden.valla nıyetlendık ısde bakalım hayırlısı ıle mutlu sona yaklaşdık artık..yaa serra buyudu ezıyetı yok sagolsun uzmuyor beni.yoksa ezıyetlı cocuk olsa nıyetlenemezdım:) beraber buyusunler dedık.çok meraklı çok heveslı ama serra yı bı gorsenn :k06: nasıp bakalım. az kaldı dua et sonra resımlerınıde paylaşırım artık aranızda olurum bebegım ıle bılgılerınız için. cunkı gercekden cok guzel bılgılere sahıp oluyor ınsan burada. maşallah işlenmeyen konu yok :ehi: :ehi: ama çokguzel.. :icon_thumright:

serra_emine

ya kagıda yazıyorum alternatıf ısımlerı işde bakalım eşimle degerlendırıcez. bı seslenırız evın içinde şöyle bi :k06: hangısı hosumuza gıttı bıde ablasına sorarız ayarlarız işde :k06:

qonca

berra güzl isim

bence düşünebilirsin bu ismi

serra ya da uygun :icon_thumright: :icon_thumright:

Balböceği

Serra abla olacak emi maşallah  :nazar:

Müberra da güzel isim :)

Gel canım aramıza dön  :love9:

nazlıyarim

kuzenim zehra ece koydu kızının ismini ve maşallah çok sessiz bi bebek   :nazar:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Lă_Tăhzen!

Zehra tek basinada cok guzel bir isim aslinda yanina isim gerektirmez

Kuzenimin kizinin ismi Zehra Rana cok begenirim uyumlu birbirine