Altus veya indesit bulaşık makinası kullanan var mı?

Başlatan Dilek&Yusuf, 31 Ağustos , 2012, 03:09:59

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

ikisi arasında kaldm önerileriniz nedir? Şimdiden tşkler

--elif--

annemlerde altus var memnun ama ben olsam yan ürün almam fiyatları daha uygun oluyor ama arıstonda uygun ben kullnıyorum çok memnununm

Dilek&Yusuf

tşk ederm indesit aldık şimdilk iyi çok memnun kaldm aristonun yan ürünüymş

ponçik

altus da arçelikin yan ürünü aynı fabrikada üretiliyor
çok detaylı bir seçiminiz yoksa bu model güzele benziyor

http://www.teknosa.com/urunler/115030273/altus-al-423-ts-bulasik-makinesi

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 07 Kasım , 2013, 11:15:48
altus da arçelikin yan ürünü aynı fabrikada üretiliyor
çok detaylı bir seçiminiz yoksa bu model güzele benziyor

http://www.teknosa.com/urunler/115030273/altus-al-423-ts-bulasik-makinesi

tşkler balım bende buna benzer bişi baktım 4 programlı ama int den değil burdaki beyaz eşyacımızdan hemen hemen fiyatları aynı kullanmadan bilemem tabii beyaz eşya şnas meselesi birazda en iyisini alıyorsun kötü çıkıyor kötü diye alırsın iyi çıkar sanırım alıcam bunu :flowers:

ponçik

umarım iyi çıkar, ben de çamaşır makinesini geniş kapaklılardan istemiştim ama o anki şartlarımız elvermedi, en kötü ihtimalle bozulana kadar kullanırım dedim, çok şükür 1,5- 2 senedir sorun çıkarmadı, üstelik neredeyse hergün çamaşır yıkarız  ;)

@Melek Yüzlüm@

bulaşık maknem yok ama çocuk olunca şart olmaya başladı indesit almak isterim alırsam da sanırım iyi oldugunu duymuştum

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 07 Kasım , 2013, 11:34:28
umarım iyi çıkar, ben de çamaşır makinesini geniş kapaklılardan istemiştim ama o anki şartlarımız elvermedi, en kötü ihtimalle bozulana kadar kullanırım dedim, çok şükür 1,5- 2 senedir sorun çıkarmadı, üstelik neredeyse hergün çamaşır yıkarız  ;)

eşime söyledim bakalım alıcaz 3 yıl garantili en kötü ihtimal 3 yıl kullanırız sonrada allah kerim gönül isterki en iyisiin almak ama şartlar şu an için öyle hayırlısı

ponçik

Ariston da iyi marka , dolayısıyla indesit de iyidir diye düşünüyorum. biz o zaman ikisine de bakmıştık ama niye altus aldık hatırlamıyorum  :icon_scratch:

Fatoş dediğin gibi gönül neler istiyor da her şeyin zamanı var  :icon_thumright:

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 07 Kasım , 2013, 16:15:59
Ariston da iyi marka , dolayısıyla indesit de iyidir diye düşünüyorum. biz o zaman ikisine de bakmıştık ama niye altus aldık hatırlamıyorum  :icon_scratch:

Fatoş dediğin gibi gönül neler istiyor da her şeyin zamanı var  :icon_thumright:
öyle cnm işimi görsün yeter param olsa yüksek modellerinide alırdım sanırım ama o kadarda uçuk kaçık elektronik şeylere gerek yok bulaşığı yıkasın yeter :icon_thumright:

ponçik

Evet ya, acil durumlarda da iyi oluyor , makinaya herşeyi tıkıp tezgah ve masanın üzerini tertemiz yapabiliyorsun   ;D

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 07 Kasım , 2013, 17:19:42
Evet ya, acil durumlarda da iyi oluyor , makinaya herşeyi tıkıp tezgah ve masanın üzerini tertemiz yapabiliyorsun   ;D
aynen öyle hele kalabalık misafirlere birebir bazen benim  sinir olduğum misafirleride sokasım geliyor  :toothy10: :toothy10: belkide makineye girince akıllanırlar bilhassa kaynanamları :cildir: :ehi:

ponçik

cananyakut

Ariston altustan biraz daha pahalı ama kalite olarak da daha iyi :)