27 Nisan , 2024, 08:38:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİMM <3

Başlatan fıstık, 30 Ağustos , 2012, 14:57:00

« önceki - sonraki »

fıstık

Fasülyecimmm demicem artık sana kızım dicem çünki kızsın içime öyle doğuyor  :k06:

Bayram bitti annecim

İlk günü kurbanımızı kestik Allah kabul etsin inşallah eşle dostla yedirmeyi nasip etsin

Süperdi yine ateş yaktık mısır közledik patates pişirdik patlıcan közledik  :nazar:

Veee tabiki kavurmamızı yedik  :amin:

Her zamanki gibi yine kalabalıktık 16 kişi kocamannn bir piknikti  :love9:

Seneye sende bizimle beraber olursun inşallah  :amin: :amin: :amin: :nazar:

Ayy ne yedim ne yedim valla sanki sadece yeme bayramı gibiydi  :ehi: :ehi: :ehi:

Dayınlar geldi gezmeye gittik tabi kendime bişi bulupta alamadım  :honk:

Ama ablana cici şeyler aldık  :love9:

sanada bayramdan önce bi tane body almıştım şimdilik ihtiyacın yok ama olsun  :k06:

İşte böyle bebeğim seni seviyorum kendine iyi bak  :opucuk: :love9:

burcum

ayyy nagişim şaka maka 4.5 aylık oldunuz :nazar: :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14:

fıstık

nüküm zor geliyo yaa bir an önce bitsin 9 ay çıksın dışarı sağ salim  :amin:  :k06:

๑ஐtek tabancaஐ๑

seneye sizinle beraber olacak inş. annesi bayramı gezmeyi burnunuzdan getirme provaları yapacak az kaldı  :ehi:

cinsiyeti ne zaman belli olacak daha banada erkek gibi geliyo

fıstık

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 29 Ekim , 2012, 14:38:42
seneye sizinle beraber olacak inş. annesi bayramı gezmeyi burnunuzdan getirme provaları yapacak az kaldı  :ehi:

cinsiyeti ne zaman belli olacak daha banada erkek gibi geliyo

ışılda öyle bir sorunumuz olmadı inşallah bundada olmaz

her seferinde cinsiyeti belli olur artık diye gidiyorum ama maalesef öğrenemeden geri geliyorum

benim dışımda herkes erkek diyo zaten  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

valla göstermezse kendi kaybeder  :ehi:

erkekse giyer dünyaya geldiğinde pembişleri görür gününü  :ehi: :ehi:

fıstık

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Ekim , 2012, 14:45:07
valla göstermezse kendi kaybeder  :ehi:

erkekse giyer dünyaya geldiğinde pembişleri görür gününü  :ehi: :ehi:

Aynen betülcüm giyer pembeleri yapacak bişi yok  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ya betül ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çocuğu tehdit ediyor anasının karnında :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
öyle deme nagişim bak sen bir daha çocuk neyin istemezsin son hamileliğin tadını çıkar :opucuk:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 29 Ekim , 2012, 18:22:07
ya betül ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çocuğu tehdit ediyor anasının karnında :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
öyle deme nagişim bak sen bir daha çocuk neyin istemezsin son hamileliğin tadını çıkar :opucuk:

istemezken böyle oldu bide istesem nolurdu bilmiyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aman bişi demicem sağ salim bi doğsunda olmadı kocayı hadım ettiririm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: deli adamın görmesin bu yazdığını korkudan yanında uyuyamaz vallahi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ayyy görsün diğeri doğunca ütü yapmaktan sonsuza dek vazgeçicem

neme lazım sürekli kazaya kurban gitmektense yapmam olur biter  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sen kendi adına güzel konuşuyorsun hoş konuşuyorsun da adama ütüsüz gezmek isteyecek mi :icon_scratch: :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bir daha ki kontrol ne zaman nagişim :muzz:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yazıkk bak acıdım şimdi kocacığıma  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

en iyisi sezeryanda bütün girişleri içerden tıkatmak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Fıstığımmm 5. ayımıza girdik artık çok şükür bin şükür  :amin: :nazar: :opucuk: :opucuk:

Bugün hava yağmurlu ve kasvetli anneciğin hiç sevmez bu havaları ama napalım kalkıp gidicez

EE sen bayağı bayağı hafiften tekmeye yumruğa başladın sanırım ciddi anlamda dayak yiyorum yani  :k06:

Şu bulantımda geçse ne iyi olacak ama nerdeeeeeeee sanırım 9 ay çekicez

Kendine iyi bak kızçem seni seviyorum kıvırcığım büyümeye devam  :opucuk: :love9: :nazar: :amin:

Haftaya pazartesi yine gidicez tatlım doktor amcamıza umarın bu kez sen göstermeyi

O da görmeyi başarabilir  :k06: :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Maşallah maşallah saka mak derken 5 ay. Olmuş..  :nazar: :nazar:

Anam bide tepmeliyor emi vay kerata Vayyyy  :ehi: :ehi:

Elin ayağın dert görmesin oğlum vur vur  :toothy10: :ehi:

Bunu babası demesi lazımken ben niye diyorum  :ehi: :ehi: :ehi: