Desteğinize fikirlerinize ihtiyacım var

Başlatan deryamst, 25 Ağustos , 2012, 11:11:16

« önceki - sonraki »

deryamst

merhaba arkadaşlar geçen gün yazmıştım belki hatırlarsınız ikinci çizgim silik çıkmıştı bugün akşamda kan testine gidicem. Fakat dün gece pembe az da olsa kanamam oldu dün akşamdan bu zamana bir daha bişey gelmedi o kadar çok ağladım ki sıkmışım kendimi herald stres stres bi boşalma yaşadım bugün de eşim illa gidelim yaptıralım kan testi dio ben se hiç gitmek istemiorum sizce ne yapmalıyım :'(

suzannn

GİT VE RAHATLA CANIM HAMİLE OLABİLİRSİN DÜŞÜK TEHLİKEN OLABİLİR

deryamst

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 25 Ağustos , 2012, 11:12:57
GİT VE RAHATLA CANIM HAMİLE OLABİLİRSİN DÜŞÜK TEHLİKEN OLABİLİR

Allah korusun :( bidaha olmadı ama kanamam gelmedi yani az miktarda ve pembeydi :( üstüne görmek falan diolar ama inanmak gelmio içimden :(

burcum

canım korkma yerleşme kanamasıdır o çoğu kadında olur :icon_thumright:

burcum

buarada kan testinden sonra gebelik çıkarsa ki çıkıcak ALLAH ın izniyle dr a git folic asid kullanıyor olman lazım şuan :icon_thumright:

deryamst

Alıntı yapılan: burcum - 25 Ağustos , 2012, 11:19:02
buarada kan testinden sonra gebelik çıkarsa ki çıkıcak ALLAH ın izniyle dr a git folic asid kullanıyor olman lazım şuan :icon_thumright:

evet folikasit kullanıorum inşallah dediğin gibidir burcucum :( ümitlenmek istemiorum çünkü dün gece çok ağladım :(

burcum

hemen hemen her kadının yaşadığı birşey bu kendini çok üzme kanama devam etmiyor bir kere olumlu yönlerinden düşün çok hafif ve pembemsi olmuş meleğin sana tutunmuş onun işareti ALLAH ın izniyle sen kendini bu kadar üzme vücut istenilmediğini sanabilir ve vücuttan atmak ister iyi haberlerini alıcaz gör bak :opucuk:

deryamst

Alıntı yapılan: burcum - 25 Ağustos , 2012, 11:25:27
hemen hemen her kadının yaşadığı birşey bu kendini çok üzme kanama devam etmiyor bir kere olumlu yönlerinden düşün çok hafif ve pembemsi olmuş meleğin sana tutunmuş onun işareti ALLAH ın izniyle sen kendini bu kadar üzme vücut istenilmediğini sanabilir ve vücuttan atmak ister iyi haberlerini alıcaz gör bak :opucuk:

inşallah canım inşallah dediğin gibidir eğer ki benimleyse bırakmasın beni :(

ENE

Canım üzülme hemen kan tahlili verip sonucu öğrenebilirsin .  Doktora gitmende fayda var. Güzel haberlerle gelirsin inşallah bekliyoruz.
""" LA İLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZ ZALİMİN ...

serserim

canım benimde aşılamanın 10. gününde çok hafif pembe geldi çok şükür kızım gelmiş kahverengi lekelenme olmasın diyolar senin pembe sakın kendini yorma yerleşme kanaması olabilir inşallah bebişin gelmiştir test olumlu çıkar ve sonra hemen dr a git düşük için progestan verir dr hadi hayırlısı iyi haberlerle gel inşallahhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

canım gitsene bende senin gibi silik çizgiyle öğrendim hamile olduğumu biliyorum önce inanmak gelmiyor yoktur diyosun ama daha önceki testlerimde hiç silik çizgi görmemiştim imkansız diye bişey yok nasip nezamansa allah veriyor ben gibi bir çok kadın silik çizgiyle öğrendi hamile kaldığını niye hemen karamsar oluyorsun ben testin ertesi günü yaptırdım tahlili pozitif çıktı insan inanamıyor ama bak şimdi 28 haftalık olucaz bence hemen vakit kaybetmeden yaptır arkadaşım senin gibi pembe akıntı yaşada sonra bebeğini kaybetti sonra keşkeler fayda etmiyor belki o sende şuan ve ihmal ediyorsun lütfen hemen test yaptır

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

deryamst

izin alabilirsem 4 te işten çıkıcam arkadaşlar gidicem hemen yakındaki özel hastaneye kan vericem bakalım ne çıkıcak iş yerinde koşuşturmaca 4 gündür sabah 8 akşam 10 çalışıorum inşallah kötü bişey yoktur yerleşme kanamasıdır duaalarınızı eksik etmeyin :( haber vericem sizlere de:'(

tuba_alanya

inşallah hamilesindir canım tahlil yapmadan bunu öğrenemezsin yaptır kurtul bencede

tülin_mustafa

Alıntı yapılan: deryamst - 25 Ağustos , 2012, 11:11:16
merhaba arkadaşlar geçen gün yazmıştım belki hatırlarsınız ikinci çizgim silik çıkmıştı bugün akşamda kan testine gidicem. Fakat dün gece pembe az da olsa kanamam oldu dün akşamdan bu zamana bir daha bişey gelmedi o kadar çok ağladım ki sıkmışım kendimi herald stres stres bi boşalma yaşadım bugün de eşim illa gidelim yaptıralım kan testi dio ben se hiç gitmek istemiorum sizce ne yapmalıyım :'(

bendede çok silik çıkmıştı canım oyüzden doktora git ve rahatla

_Miray_

canım ne yaptin gittin mi  kan vermeye insallah bebeğin senınledır. Rabbim isteyen herkese hayirlisini sağlıklarını nasip etsin.