29 Nisan , 2024, 00:03:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yürüteçiniz hangi marka, nereden aldınız, memnun musunuz?

Başlatan banu_fth, 23 Ağustos , 2012, 14:20:49

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Eylül , 2012, 16:21:09
Alıntı yapılan: ahmetfatma - 21 Eylül , 2012, 16:00:32
evet çok tatlı imiş yürüteç netten mi aldın ne güzell benim kızda emeklese sürekli kucagımda gezmek istiyorrr
canım tşk yok bir magazadan elden aldık kampnya varmış asıl fiyatı 90 vs dedi aldık 3 kademeli ayarlanıyor boyu uzadıkça tek artısı o yoksa bildiğin yürüteç diyordum eşime  :ehi: :ehi:

sürününce kucak istemiyorlar sen peşinde koşturuyorsun sadece ama çok sevimli oluyorlar yakındır sende görürsün emeklediğini  :love9: :love9:

inş canım belim kopuyor ya evde kaç tur atıyoruz akşamları arabasını aldık dün ona koydum gezdirdim evde  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 21 Eylül , 2012, 16:25:33
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Eylül , 2012, 16:21:09
Alıntı yapılan: ahmetfatma - 21 Eylül , 2012, 16:00:32
evet çok tatlı imiş yürüteç netten mi aldın ne güzell benim kızda emeklese sürekli kucagımda gezmek istiyorrr
canım tşk yok bir magazadan elden aldık kampnya varmış asıl fiyatı 90 vs dedi aldık 3 kademeli ayarlanıyor boyu uzadıkça tek artısı o yoksa bildiğin yürüteç diyordum eşime  :ehi: :ehi:

sürününce kucak istemiyorlar sen peşinde koşturuyorsun sadece ama çok sevimli oluyorlar yakındır sende görürsün emeklediğini  :love9: :love9:

inş canım belim kopuyor ya evde kaç tur atıyoruz akşamları arabasını aldık dün ona koydum gezdirdim evde  :k06:

sabahları ağrıdan uyanamıyorum ..
hala aynıyız biz ..
sıkılıyor .. altını değişcem kucakla , yemek yiycek kucakla , sakıncalı yerlere emekliyor kucakla ,

üst değişcez kucakal .. el yüz yıkancak kucakla ..

emzirceğim zaman düşmüyo kucağımdn zaten .. onun dışında emeklyior ama hafta içi iş yerindeyiz .. sıkıloyr hep kucakta .. sırtım kopuyo .. belim kopuyo ..

bi yürüse diyorm .. dah zor diyo herkes ama sanmıyorum bundan zor olanları  :cildir:

@Melek Yüzlüm@

yürüyene kadar böle demekki canımm ama öle böle büyütücezz babaylada ilgilenemiyozz ara sıra trip atıyoo  gayet yorucu da gülüşü yeterrr

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 21 Eylül , 2012, 16:50:54
yürüyene kadar böle demekki canımm ama öle böle büyütücezz babaylada ilgilenemiyozz ara sıra trip atıyoo  gayet yorucu da gülüşü yeterrr

aynen öle karı koca hayatımız bitmişti ...

1 ayda 2 kez görüşebilioduk  :ehi: :ehi: :ehi: ::)

onun dışında ben kafayı koyuyordum ve anında yoktuum  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bizimkide bunalıma girmişti sinirini benden cıkarıodu kavga ediyorduk arada büyük  :cildir: :cildir: :cildir:

sanki benim halim cok gibi  :caca: :caca: :cussing:

@Melek Yüzlüm@

aynı durumdayız tıpkı beni tarif ettin  :ehi: boşluk buldugumda uyumak istiyorumm  yok onu yapmadın yok bunu yapmadınn halim yok gene yatıyorumm daa idare ediyokk öle bölee  :ehi: 

laracroftt

acayıp enerjılerı var bu bıdıkların yaaa
Karsıydım bende yurutece doktorda alma demıstı ama hıcbısekılde durmuyor e kac kılo oldu artık belım kopuyo tasıyamıyorum belfıtıgım var zaten :honk:

Salonda bı alan belırledım ona. O alanın dısına cıkamıyor donup duruyor orda. Kımısı serbest bırakırmıs evı dolanırmıslar ama yok ugrasamam aklım kalır. Bı kere gezsın dedım sehpanın ortusunu tuttugu gıbı ındırdı bıblolarıyla,allahtan cam falan bısey yoktu. tehlıkelıde aslında dıkkatlı kullanmak gerek. Heryere ulasıyor artık. Yuruyunce daha zor. Ozaman zaptedemıycez de  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim cadida atliyo yürütecine sonra evi kesfe cikiyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: simdiden tehlikeli yerleri gözüne kestirmis gecen tam 5dk evdeki kablolari inceledi :laughing7: :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

laracroftt

Dilara Ebrar

ben yaklaşık 1 bucuk ay falan kullandım.oda haziran temmuz dönemleriydi.sonra zaten kırıldığı için binmedi.

sakıncalı olduğunu biliyoruz ama rahat olduğu için tercih ediyoruz bence.günde 15 dk dan fazla bindirmeyin derim ben  :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

laracroftt

saatlerce bınmıyolar zaten dılara. 15-20dk. Anca. yoruluyor zaten durmuyor :k06: