isim konusunda banada yardım edin

Başlatan Sır_Çiçegi, 23 Ağustos , 2012, 14:01:51

« önceki - sonraki »

ORNA

kızlarrr keşke benimde meleğim konsa göbüşümede tek derdim isim olsa  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

kelebegimm

eger esim isim konusunu bana biraksaydi seymen istiyodum cok hosuma gidiyo
seyhan
emir
cinar
bizimde ismimiz iki isin olcak mustafa efe ama sadece efe yazilcak kulagina iki isim okuncak

]

melek100lü

Alıntı yapılan: ORNA - 23 Ağustos , 2012, 14:20:54
kızlarrr keşke benimde meleğim konsa göbüşümede tek derdim isim olsa  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

İnşallah enkısa zamanda sanada nasip eder Rabbim  :opucuk:

kelebegimm

allah buyukdur canim sende hic beklemedigin anda alacan haberi ben inaniyorum bi kez olduya bidaha olur elbet rabbim daha fazla bekletmesin göbusunu doldursun ins. :amin: :amin: :amin:

]

Sır_Çiçegi

:y25: :y25: :y25: :y25: inş. seninde güzel haberini alacagız cnm  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

İNŞALLAH CANIM SENİNDE TEZ VAKİTTE OLUR VE SENİN BEBİŞİNEDE BURDA İSİM DÜŞÜNÜRÜZ ALLAH BÜYÜK GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: yyeeliz - 23 Ağustos , 2012, 14:18:48
Bende tek isimden yanayım canım ama illada bahanın yanına bir isim diyosan Baha Ege güzel bence  :love9:
Eşimde illa Yiğit diyo ben Eymen isityorum ama ikisinide koymam tek isim daha cazip geliyo bana sonuçta biriyle hitap edeceğiz  :love9: :love9: Yiğit olacak ALLAH kısmet ederse :amin: :amin:

bende tek isim olsun istiyorum eşimi ikna etmeye çalışıyorum inş. tek olur

Alıntı yapılan: zynpesra - 23 Ağustos , 2012, 14:19:44
benimde içimde küçüklükten gelen bişeydir 2 isim bende 2 isimliyim ama herkes zeynep dediği için bi sıkıntı çekmedim şükür esra diyenleride hemen uyarırırm  :caca: ama bende kızıma mecbur 2 isim koyacam bir isminin Şaziye olması sebebi ile  :'(

ablamın oğlunun adı emir yasin ama birimiz emir dierimiz yasin dio  :dontknow:
kafası karışır cocugun  :icon_scratch:

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Ağustos , 2012, 14:19:53
ben oğlumun ismi Muhammed olsun istedim, sonra taşıyabilir mi taşıyamaz mı diye düşünürken eşim Yiğit olsun dedi. benim de hoşuma gitti. Muhammed'i de koyalım içinde kalmasın dedi eşim. sonra düşündüm hem çok uzun olacak nüfus cüzdanında, hem 2 isim hep sıkıntı çıkaracak çocuğa.

en sonunda göbek ismi Muhammed olsun dedik, nüfusa da Yiğit yazırdık  :love9:

bir cok isim sundum begenmedi eşim  :sad1:
yiğit ismini cok severim o istemedi mesela kaldık böle
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZAHİR

Anne baba çocuğunun isminden sorumluymuş cnm bildiğim kadarıyla ahirette isimlere göre kalkıcaz inş anlamlı bir isim koyarsınız...baha hamza da olabilir  biraz geri kaçıyo ama anlamı çok güzel

Hz. Hamza nın cesareti ve Gözümün gördüğü hiçbirşeyden korkmam sözünden çok etkilenmiştim  :love9:

Ali Baha Da olabilir  :)
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Ağustos , 2012, 14:23:09
eger esim isim konusunu bana biraksaydi seymen istiyodum cok hosuma gidiyo
seyhan
emir
cinar
bizimde ismimiz iki isin olcak mustafa efe ama sadece efe yazilcak kulagina iki isim okuncak

en mantıklısı cnm hayırlısı olsun inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: smyr.fk - 23 Ağustos , 2012, 14:28:10
Anne baba çocuğunun isminden sorumluymuş cnm bildiğim kadarıyla ahirette isimlere göre kalkıcaz inş anlamlı bir isim koyarsınız...baha hamza da olabilir  biraz geri kaçıyo ama anlamı çok güzel

Hz. Hamza nın cesareti ve Gözümün gördüğü hiçbirşeyden korkmam sözünden çok etkilenmiştim  :love9:

bende hamza ismini cok begeniyrum hz. hamzanın hayatından cok etkilendim ama eşim istemio  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZAHİR

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 23 Ağustos , 2012, 14:29:31
Alıntı yapılan: smyr.fk - 23 Ağustos , 2012, 14:28:10

bende hamza ismini cok begeniyrum hz. hamzanın hayatından cok etkilendim ama eşim istemio  :sad1:
aynı valla Hz Ömer dzisinde resmen aşık oldum o hallerine ağır bi isim gerçi inşş oplunda onun gibi heybetli ve azametli olur büyüdüğünde... :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Ali baba gibi oldu kız  ;D

Iki isim güzel hoş ama, öteki tarafta sorgu sual ağır oluyormuş..

Baha, tek isim olarak güzel... ;)

ZAHİR

Ali baba ya çok güldüm yaa çok yanlış olduu :))

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...