MELEĞİM MERVEM SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN.........

Başlatan SABIRTAŞI, 22 Ağustos , 2012, 22:28:16

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

canım meleğim dün merakla beklediğimiz o anın gerçekleşti dişin patladı küçücük tatlımı tatlı mısır tanesi gibi canım benim gece biraz huysuzlandın ama çok şükür iyisin birde burun akıntısı ve öksürüğün oldu bugün ara sıra mızmızlanıyorsun ama olsun ben sana oyunlar oynatarak unutturuyorum....
bugün yanlızca seninle ilgilendim çünkü bugün çok nazlısın varsın dursun işim gücüm gece sen uyurken anneciğin halleder.....
canım seni ateşli huzursuz görmeye anneciğin hiç dayanamıyor İNŞALLAH bir an evvel eski keyfin yerine gelir canım aşkım sen annenin hayat kaynağısın seni çok ama çok seviyorum..... :love9: :love9: :love7: :love7: :love7: :love9: :love7: :love7: :love7:

SABIRTAŞI

yaramazım benim birtanem mervem yürüyorsun artık çok şükür buraya seninle ilgili çok güzel geçirdiğimiz günleri anları yazmayı çok isterdim ama sen şu andada olduğu gibi hiç izin vermiyorsun meleğim.....
çok şükür ben şikayet etmiyorum sen iyi olda sağlıklı olda ben razıyım hiç durmadan senin peşinde koşmaya senin le uğraşmaya o kadar güzel bir duygu ki diyorum bazen annelik hiç ama hiç karşılıksızın anne den başka kim yapar bir kimseye bunları iyiki varsın bebeğim iyiki doğurmuşum seni sen benim arkadaşım sıkıntımı alan hatta unutturan ve hatta dert ortağımsın hoş çoğu dertlerimi sana anlatıyorum ama sen anlıyormusun bilemem... :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
canım bu ayın 25 inde doğum günün var bir yaşına ilk yaşına basacaksın bebeğim öyle mutluyumki çok şükür RABBİME bu günleri gösterdi bize....
yaramaz meleğim evi öyle döküp saçtınki şuan ben sana ceza olarak kocamannnnn öpücük vereceğim.....
çok tatlısın bebeğim MAAŞALLAH çok akıllı bir bebeksin herşeyi biliyorsun...
benim telefonumla elalemi arayarak ette ded anne bab bab ab diyerek konuşuyorsun
kız nasıl yapıyorsun bilmiyorum tuşlar kapalı ama hergün birini arıyor mesaj gönderiyorsun
dünde telefonuma senin bin tane resmini çekmiştim videoların vardı müzikler ilahiler hepsini silmiş sin....
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
ama olsun hoşuma gidiyor böyle yaramazlık yapmaların akıllı olduğunu gösteriyor.....
kuzum bebeğim kış geldi dışarıya çıkmak yürümek istiyorsun ama 5 dakika çıkıyoruz üşürsün diye geri giriyoruz ama sen ağlıyorsun kıyamm sana bende ne yapayım camdan bakıtıyorum sana.....
uykun geldi anne anne anne demeye başladın üzerime tırmanarak hep böyle yapıyorsun çok hoşuma gidiyor bu hareketin.......canım bebeğim seni canımdan çok seviyorum iyiki varsın.... :love9: :love9: :love9: :love9: