Sac kurutma makinesi

Başlatan susanna, 20 Ağustos , 2012, 03:21:58

« önceki - sonraki »

susanna

kizlar bebislerinizin saclarini kurutmak icin nezaman sac kurutma makinesi kullanmaya basladiniz ???

susanna

hic kimse kullanmiyomu ?

kizimin saclari epey uzadi simdi yaz diye pek ustunde durmuyorum ama havalar sogumaya baslicagi zamanlar icin korkuyorum  :-\

...ŞehzadEfe...

Zeynonun sacoarini kestirmicekmisin kuzu
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

susanna

Alıntı yapılan: nagihannn - 20 Ağustos , 2012, 22:18:50
Zeynonun sacoarini kestirmicekmisin kuzu
hayir tatlim uzun sure kestirmeyi dusunmuyorum  :love9:

muhribe

Elektrikli eşyalar içinde en çok radyasyon yayan kurutma makinesi maalesef :/

burcum

yapıcak birşey yok ben kullanıyorum 2009 temmuz da doğdu ilk kışı kullanmaya başladım mümkün olduğunca uzaktan tutmaya çalış :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

Ben cok nadir kullanmisimdir kurutma makinasini havlusuyla kurutuyorum yazlari onemli olmuyorda kislari bayagi caba sarfediyorum kurutmak icin :)

laracroftt

kısın sapkayla kurutmayı denesen takmaz mı cıkarır mı ılla ???

<<AyBüKe>>

Ben kullanmaya basladim. Kizimin saclari uzadi ve burda havalar serinledi. Mecburen kullaniyorum . Kafasinin islak kalip hasta olmasindansa kurutmak en iyisi. Bende Nüketin dedigi gibi uzaktan tutuyorum makinayi  :icon_thumright:

susanna

zaten massallah cok saci vardi dogdugunda eylulde  dogdu banyo yaptirdiktan sonra takiyodum bizimki banyodan hemen sonra uyusersemi oluyo kafasini oynata oynata cikariyodu sapkayida  :k06:
simdi saclari omuzlarini gecti bu sicaklarda havluyla nemini alip emzirirkende elimle havalandirip yatiriyorum ama kisin artik uzaktan muzaktan kurutmaya calisicam  :dontknow:

Balböceği

Benim oğlan saçlı doğdu kışın ortasında, havluyla kurutup şapka takıyordum.

laracroftt

asyada saclı dogmustu. Sapkayla kuruturdum hep. Ama omuzlarını gectı dıyosun mecbursun ozaman kullanmaya, uzaktan tutarsan bencede cok sorun olmaz

yasemin yetişener

saç kurutma makinelerinin çok manyetik dalga yaydığını söylüyorlar,çalışırken bir kaç mt yakınına bile yaklaştırmayın diyorlar ben bu yüzden hiç kullanmayı düşünmüyorum , uzun saçlar için iyice havluyla kuruladıktan sonra omuzlarına da havlu koyup bekletmek faydalı olabilir

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bakalim benim cadinin nezaman saclari büyücek  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: