Nice senelere Melek100lü :-)

Başlatan kelebegimm, 15 Ağustos , 2012, 00:29:37

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

CANIM BENİM EŞİNLE BEBEĞİNLE NİCE SAĞLIKLI UZUN YILLARA İNŞALLAH..

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN  :love9: :love9: :love9:  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

denizce:)

:love9: :love9:doğum günün kutlu olsunnnnn :)) nice mutlu sağlıklı huzurlu yıllara sevdiklerinle inş. :hieyt: :hello2: :hello2: :nazar:

elfo

melekcim çocuklarınla ve eşinle hep mutlu ol tüm kötülükler senden uzak olsun şimdi gördüm geç oldu. nice güzel seneler olsun inş.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

...ŞehzadEfe...

canım nice mutlu yıllara efenin güzel annesi  :opucuk: sevdiklerinle eşinle ve güzel oğlunla nice güzel yaşlar senin olsun  :flowers: :flowers:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

HASRET!M S@N@

cnm doğum günün kutlu olsun nice senelere  :flowers:

zeynoş

MELEKCİM RABBIM HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN SAĞLIKLI HUZURLU YILLAR DİLİYORUM EŞİN VE ÇOCUKLARINLA....HEP BERABER :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 15 Ağustos , 2012, 17:55:48
CANIM BENİM EŞİNLE BEBEĞİNLE NİCE SAĞLIKLI UZUN YILLARA İNŞALLAH..

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN  :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

:opucuk: sağol öznurcum  :love9: amiiin inşallah  :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: denizce:) - 15 Ağustos , 2012, 18:11:16
  :love9: :love9:doğum günün kutlu olsunnnnn :)) nice mutlu sağlıklı huzurlu yıllara sevdiklerinle inş. :hieyt: :hello2: :hello2: :nazar:

:opucuk: teşekkür ederim canım   :love9: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: elfo - 16 Ağustos , 2012, 08:45:02
melekcim çocuklarınla ve eşinle hep mutlu ol tüm kötülükler senden uzak olsun şimdi gördüm geç oldu. nice güzel seneler olsun inş.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:opucuk: Allah razı olsun elifcim  :amin: :love9: amiiin inşallah  :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: nagihannn - 16 Ağustos , 2012, 10:11:58
canım nice mutlu yıllara efenin güzel annesi  :opucuk: sevdiklerinle eşinle ve güzel oğlunla nice güzel yaşlar senin olsun  :flowers: :flowers:

:opucuk: Allah razı olsun  canım  :amin: :nazar: buda bizden size gelsin   :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Ağustos , 2012, 11:05:57
cnm doğum günün kutlu olsun nice senelere  :flowers:

:opucuk:Allah razı olsun  canan cım  :love9: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: zeynoş - 16 Ağustos , 2012, 11:13:04
MELEKCİM RABBIM HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN SAĞLIKLI HUZURLU YILLAR DİLİYORUM EŞİN VE ÇOCUKLARINLA....HEP BERABER :ehi: :ehi: :ehi:

:opucuk: teşekkür ederim canım  :love9: