gece ne kadar mama veriyorsunuz??

Başlatan nehirmiray, 14 Ağustos , 2012, 22:25:36

« önceki - sonraki »

bnsroni

Gece sadece Emziriyorum.
Dış problemi yüzünden zaman zaman sık uyanıyor.basta açıklığını düşüyordum ama alışkanlık yaptığını anladım.
Biberon almadığı için gece mama veremiyorum maalesef.

Balböceği

Arkadaşım beklemiş mamanin formülü bozuluyor

Yaptığın an içecek, içmezse yada dibinde kalırsa dökeceksin...

Yaz günü normal uyanmalari, benim oğlan 20 aylık o bile kalkıyor..

laracroftt

denizkabuğu,  arkadaslar haklı mama 4-5 saat bekletılmez o an yapıcak yedıreceksın artarsa dokeceksın. Maksımum 1 saat bekleyebılıyor kı ben onu bıle bekletmemeyı tercıh edıyorum.  Cok zor gelıyosa mutfaga gıtmek yanına termosta ılık su koy; al koy bıberona olcekle mamasını, uyanınca karıstır ver...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: susanna - 19 Ağustos , 2012, 14:58:04
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 17 Ağustos , 2012, 23:38:28
valla kızlar okudum yazdıklarınızı da şok oldum  :-ooo
benim kızım da 7 ay 9 günlük, her akşam 9 gibi 180 cc ile milupanın tahıllı gece muhallebisini yapıyorum güya tok tutsun diye,
ama gece 2 gibi tekrar kalkıyor emiyor, sonra 5 gibi yeniden kalkıyor emiyor, sabah 7-8 gibi uyanıyor...
daha nasıl tok tutarım bilmiyorum, bundan 2 ay öncesine kadar çok güzeldi gece uykusu, 9 gibi emip uyuyor sabah 6 ya kadar da kalkmıyordu,
ama artık doyuramıyorum kuzuyu,   :dontknow: :dontknow: çözüm yolu arıyorum bakalım eski düzenine gelir mi acaba yeniden???
arkadasim massallah bebeginin emmesi de yemeside cok guzel dis sikintisi yuzunden daha sik uyanmasi normal sadece aciktigi icin degil susadigi icinde uyanabilir gece beslenmelerinde suda veriyomusun ??? benim kizimda seninkiyle ayni surelerde emip uyuyup uyaniyo

canım veriyorum su sık sık, ama geçici bi dönemmiş bu galiba, eski haline döndü kızım çok şükür,
9-10 gibi yiyor mamasını, sabah 5 e kadar uyuyor çok şükür  :nazar: :nazar:
emip tekrar uyuyor 7-8 e kadar  :nazar: :nazar:
neden olduğunu çözemedim ama bir dönem 2-3 defa emmek için kalktı, 1 hafta 10 gündür eski düzenimize döndük çok şükür  :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: