28 Nisan , 2024, 14:52:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

NAGEHAN IŞILIMIZIN ANNESİ HAMİLE

Başlatan burcum, 14 Ağustos , 2012, 12:13:41

« önceki - sonraki »

burcum

anaaaaaaaaaa tuzlu yeme
gelince de hem kalp atışları için hem şişlik için dr a git bakalım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kız fıstıkkk cok şaşırdımmm senı gorunce  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo hadı hayırlısı olsun ınsallah  :amin: :amin: :amin: demek kı kısmetınde dunyaya  gelmek varmış  :muzz: :muzz: :muzz: allah tamamına erdırsın nagehancım   :amin: :amin: guzel bır hamılelık gecırırsın ıns  :amin: :amin: :amin:

fıstık

Valla sibelcim siz ne kadar şaşkınsanız bende aynı şaşkınlıktayım

O kadar istemiyorum deyip deyip üstüne hamile kalmak

Sıcak kumlardan serin sulara atlar gibi bir his bırakıyor insanda  :k06: :k06: :k06:

Teşekkür ederim inşallah sağ salim kavuşuruz bebeşimize :amin: :nazar:

fıstık

Tuzu kestim  :crybaby2:

Randevum pazartesi bakalım kızım nasıl  :k06:

burcum

fıstık

ツgöçmen_54 ツ

hayırlı olsun hamileliğin  :opucuk:  rabbim kucağınada almanı nasip eder inşallah  :amin:

fıstık

burcum

ALLAH bilir :amin: bence erkek hemde ilk bana söylediğinde dediydim çin takvimine falan bakmadan dediydi dersin :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :binkybaby: :nazar:

fıstık

Elbette Allah bilir

Ama ne bileyim bir kızım daha olsun isterim  ;)

Işılda çin takvimi işe yaramıştı ama bunda yararmı bilemem  :ehi:

Eli ayağı düzgün sağlıklı sıhhatli olsunda önemli değil cinsiyeti ha kız ha oğlan pardon erkek  :k06: :k06:

burcum

bende 1 kızım daha olsun isterim daha çok seviyorum ama eşimin ailesinde erkek çocuk yok eşimde içten istiyordur herhalde :sad1: hayırlısı neyse öyle olsun canım :amin: :binkybaby: :love9: :opucuk:

burcum

eee taze gebeşim ne var ne yok anlat bakayım pıtpıtları ne zaman duyucaksınız ALLAH izniyle :amin: :nazar:

Balböceği

Hadi çin takvimine bak  :hello2: :hello2:

Bak ben bu ay hamile kalırsam kızım olarak
:ehi: :ehi:

burcum