25 Nisan , 2024, 03:37:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sık idrara cıkma

Başlatan HASRET!M S@N@, 14 Ağustos , 2012, 09:35:20

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar iki gündür ne gece nede gündüz uyuyabiliyorum neden bu kadar cok cıkıyorum anlamıyorum aglıyorum artık bir sorun yoktur değil mi

gökçe58

canım takma kafana bi ara bende öyleydim uykumun en güzel yerinde kalkardım aynen bende ağlayak gibi olurudm ne zamana kadar böyle gidecek diye ama düzeldi şimdi bi sıkıntım yok inşallah seninkide geçer.

HASRET!M S@N@

inş cnm ya kasıklarımda cok agrıyor son 3-4 gündür geriliyor galiba büyüyoruz tek baska sorun olmasında

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yok canancım normal bu da.heleki son zamanlarda iyice sıklaşacak içini ferah tut.hamileler genelde bu sıkıntıları yaşıyo.geceleri sinirim bozulurdu 6-7 kere çıkardım tuvalete.çalışırken bazen kaçırdığım bile oluyodu işten çıkarken giriyodum yol 1 saat sürüyodu otobüsten inince öyle bir yoğun geliyoduki eve  koşa koşa gidiyodum bazen kapıyı açarken azcık azcık kaçırıyodum  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

gökçe58

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ağustos , 2012, 09:43:29
inş cnm ya kasıklarımda cok agrıyor son 3-4 gündür geriliyor galiba büyüyoruz tek baska sorun olmasında

kasık ağrısı da normalmiş canım bende de var fazlasıyla kramp giriyor ayağa bile kalkamıyorum acile gittim doktor çok normal dedi dünde sağlıkocağındaki doktor magnezyum yazdı persembe kendi doktorumla randevum var ona sorup öyle içmek istiyorum o yüzden almadım ilacı

HASRET!M S@N@

iki gündür cok fazla cnm birde karnım büyük değildi benm 5 aylık olmalarına ragmen büyüyorda ondan dedilerde bende acaba enfeksiyon falan mı var diye süphe etmiştim

HASRET!M S@N@

valla gökçecim bu sefer doktora epey sorularım olacak kemiklerim cok sızlıyor bazen cok canım acıyor bacagıma kramplar giriyor son olarakta bu cıktı
gecen nabzım 100lerin üzerindeydi

ZéynéP.SimAy

Canancım bende aynı sıkıntıları yaşıyorum sürekli wc.deyim gece gündüz uyku falan kalmadı artık.. ağrılarım benimde oluyo doktra dün gittim normal dedi.. kramplarda vücutta kalmayan magnezyum yüzndenmiş hem yemene hemde ilaçlarına dkkat et dedi mutlaka kullan ilacını dedi sabah yine kalkamadım bacağıma giren kramp yüzünden eşim biraz masaj yaptıda öyle kalkabildim.. birde bende b12 vitamini eksilmiş et yemiyomusun diye sordu bende yiyorum dedim bebek emmiş dedi bide ona ilaç verdi ne ilacı kullanacağımı şaşırdım ben artık ilaç doldu her tarafım  :dontknow:

๑ஐtek tabancaஐ๑

rahimin mesane üzerie baskı yapmasından dolayı sık idrara çıkılıyor cnm inş. farklı bişi değildir bende senin gibi uyuyamıyodum şimdi doğum yaptım bu defada kuzucuk uyutmuyo uykusuzluk için antrenman yapıyolar cnm.

HASRET!M S@N@

BENMDE bir sürü ilacım var zeynepcim birde bunları verirse yandım cokluktan yetişemiyorum bile b vitamini için bastan beri ilaç kullanıyorum zaten cnm
cevaplarınız için cok sağolun kızlar
içim rahatladı kafayı yicem inanın korkudan suyu bile azalttım

elfo

üzülme canancım bu üzülecek bir durum değil tam tersi Allah'ın bi mucizesiymiş. doğumdan sonra uyku düzeni bozulacak olan annenin bu tempoya alıştırılmasıymış sürekli wc ye gitmek.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

hmm cok ilginç elifcim ve cokta mantıklı valla böyle olursam ben ne yaparım bilmiyorum iki tane bebekle
dilerim en kısa sürede rabbim sanada nasip etsin

serserim

GÜNAYDIN KIZLAR BEN HAMİLELİĞİMDEN BERİ DURMADAN WC YE GİDİYORUM DAMLA GELİYOR BENİ SIKIŞTIRIYOR AMA BEN NORMALDEDE GİDERİM SIK SIK HATTA ADIM ŞİŞLİ DİR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: AMA BEN ÇOKKKKK SU İÇİYORUM HELE HELE ŞEKERİM ÇIKICINCA ŞİŞELERCE İÇİYORUM AMA NORMALDE DE İÇİYORUM BEN BUSEEE NERDEEE DEDİKLERİNDE HERKESLER NERDE  OLABİLİRKİ WC DE DİYOLAR MAGNEZYUMUNU İÇ CANIM DR BANADA VERDİ KASIK AĞRISI BENİMDE OLUYOR YERİMDEN KALKAMIYORUM Kİ SENİN OLMASI ÇOKKKK NORMAL 2 TANE BEBİŞ VAR ALLAH IM HAYIRLISIYLA SAĞSALİM KUCAĞIMIZA ALIP BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN OLMAYANLARA DA TEZ VAKİTTE HAYIRLISIYLA VERSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

AYNI SENİN GİBİ BENDE HAMİLE DEĞİLKEN SIK CIKARDIM HELEDE DISARI CIKINCA HEP TUVALETE YAKIN YERE OTURURDUKTA SİMDİ COK FAZLA YA
EVET CNM KASIKLARIM COK SIZLIYOR DURAMIYORUM
TEK ONLAR İYİ OLSUNDA RAZIYIM BEN

serserim

İYİ OLUCAKLAR ANNESİ MERAK ETME SEN GAYET NORMAL YAŞADIKLARIN BENDE ÖYLE NORMALDEDE ÇIKARIM SIK SIK RAHAT OL CANIM BUNLAR OLABİLECEK ŞEYLER  :flowers: