sık idrara cıkma

Başlatan HASRET!M S@N@, 14 Ağustos , 2012, 09:35:20

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

İNŞ CNM BNM SAĞLICAKLA KUCAGIMIZA ALIRIZ
İKİZ OLUNCA İNSAN KORKUYOR HERAN ERKEN DOGUM RİSKİ VAR O YÜZDEN BİR CÖP ALAMADIM BEBEKLERİME DOKTORUMDA 7.AYDAN SONRA ALMAMI SÖYLEDİ
BEKLİYORUZ BAKALIM SON 7 HAFTAMIZ KALDI

nescafe

canancım korkudan suyu azalttım demişsinn canım sakın suyubu ihmal etmee durmadan tuvalete gitmek çok zor evet ama doktorum bana havalar çok sıcak sıvı almayı ihmal etme sakın doğum sonrası süt olması için de lazım demişti şimdiden yatırım yapmak lazım suyunu ihmal etme canım. bebeklerin ve sen allaha emanet olun tüm bebekler ve annelerle beraber.

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ağustos , 2012, 11:16:59
İNŞ CNM BNM SAĞLICAKLA KUCAGIMIZA ALIRIZ
İKİZ OLUNCA İNSAN KORKUYOR HERAN ERKEN DOGUM RİSKİ VAR O YÜZDEN BİR CÖP ALAMADIM BEBEKLERİME DOKTORUMDA 7.AYDAN SONRA ALMAMI SÖYLEDİ
BEKLİYORUZ BAKALIM SON 7 HAFTAMIZ KALDI

CANIM BENDE ALMADIM İNŞALLAH BAYRAMDAN SONRA MOBİLYA GEZİCEZ ARTIK YAVAŞ YAVAŞ BAŞLARIZ AMA KORKUYOR İNSAN GERÇEKTEN HAYIRLISIYLA KUCAĞIMIZA ALMAK NASİP ETSİN İNŞALLAHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

ESİME KALSA SİMDİYE ODASINI YAPMISTI BİLE
AMA BEN ZORLA DURDURUYORUM SİZ 6.AYDASINIZ YAVAS YAVAS BAKIN ARTIK BENDE O ZAMNALARA GELEYİM BAKICAM AMA ALIMICAM 28.HAFTAYA KADAR

serserim

canım ben 7. ayıma girdim eşim ailelerimiz hiçbirşey almadık inşallah bayramdan sonra canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

cnm sitedeki hesaplamaya göre sen 6.ayın içindesin yedinci aya 27.haftadan sonra giriyormusuz

serserim

canım dr umda benim 4 hafta hesaplıyor amannn ben anlamadım bu ayı ama sanırsam hafta önemli yani 38. haftada sezeryan olunuyor ben süreyi haftaya göre ayarlıyorum canım en mantıklısı  diye düşünüyorum  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

HASRET!M S@N@

benmde aklım kesmiyor cnm

HASRET!M S@N@

Hafta = Ay
1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay 
sitedeki bu sekilde

serserim

canım sende sezeryan olucaksındır ikizlerinden dolayı en iyisi hafta hesabı canım benim yani 14 haftamız kaldı hayırlısıylan ama senin daha erken doğumun olur canım sanırım ikizler 36. haftaya kadar değilmi  :dontknow: :dontknow: aman vaktinde olsunda hepimizin önemli olan bu canım

HASRET!M S@N@

36 ya kadar durursa daha ne isterimki ben cnm
benm de az yani surda 15 haftam var doktorumda 35-36 dedi ama 7.aydan sonrada dogabiliyor gülünde tugbanında 32.haftada oldu

serserim

hayırlısı canım çok şükür sağlıklılar önemli olan da bu artık tıp gelişti bebekler erken doğsada çok güzel müdahele ediyolar o yüzden gönlünü ferah tut hayırlısıyla Allah ın izniyle sağlıklı doğucaklar inşallahhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

inş cnm bnm dualarında benide unutma

serserim

aşk olsun canımmm hiç eksik edermiyim dualarımdasın herzaman  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: serserim - 14 Ağustos , 2012, 13:45:27
aşk olsun canımmm hiç eksik edermiyim dualarımdasın herzaman  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: