10 Mayıs , 2024, 11:35:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN..

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 14 Ağustos , 2012, 04:34:11

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.  :amin: :amin: :amin: :amin:

suzannn

๑ஐtek tabancaஐ๑

herkesin kadir gecesi mübarek olsun  :amin: bu gecenin hürmetine Rabbim herkesin gönlündekini hayırlısıyla versin  :amin:

Lă_Tăhzen!

Allah razi olsun oznurcum butun kalbimle amin duaya rabbim dualarimizi kabul etsin herkimin gonlunden ne geciyorsa hakkinda hayirlisini versinn

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 14 Ağustos , 2012, 11:25:39
Allah razi olsun oznurcum butun kalbimle amin duaya rabbim dualarimizi kabul etsin herkimin gonlunden ne geciyorsa hakkinda hayirlisini versinn

amin nurum aminn... Rabbim bu gece sesimizi duysun,dualarımızı kabul etsin.. bizi ona layık onun yolunda olan kullar olmayı nasip etsin...

bazen diyorum. öyle beyhude yaşıyorum ki... O'ndan gayrısı yalan...

fıstık

Hepimize hayırlı kandiller

Bu güzel gecede rabbim yapılan bütün duaları kabul eylesin inşallah

Sağlık, sıhhat, bolluk, bereket, huzur ve uzun ömürler versin inşallah

Dertlilere derman hastalara şifa zorda ve darda olanlara yardım etsin 
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Dilara Ebrar

hepimizin kadir gecesi mübarek olsun.Allahım bu gün hürmetine tüm dualarımız kabul etsin,günahlarımızıda affetsin inşallah.Peygamber efendimizin şefaatinden mahrum etmesin.hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edalar nasip etsin.ümmeti muhammede hidayet nasip etsin.evlatlarımıza sağlık sıhhat ve hayırlı kaderler nasip etsin.evimize huzur bereket sağlık sıhhat versin inşallah. helal rızık nasip etsin.:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Yaşamsebebim

KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN KIZLAR ALLAHIM GELECEK SENE BU GÜNLERI AILEMIZLE HUZUR BERKET E SAGLIK ICINDE YASAMAYI NASIP ETSIN INSALLAH :amin: :amin: :amin: