offf imdattt nefret ettim hayattan

Başlatan lagrima, 10 Ağustos , 2012, 20:32:56

« önceki - sonraki »

lagrima

Alıntı yapılan: laracroftt - 10 Ağustos , 2012, 22:12:19
:ehi:  burcum haklı valla cocuksuz kalmayalım dıye yapıyoruz hepsının kokune kıbrıt suyu...

Bu aglamalar bencede kolıge benzıyor. Bak benımkıde boyleydı anamı aglattı 4 ay. Ben buzukı orhanın kolık muzıklerıyle uyuttum susturdum onlarla kurtardım halada ara ara acarım sakınlesır onla uyur. Ara bak nette bulursun.

biliyorum bizim oğlan kendi ağlama sesinden duymuyor onu :)

laracroftt

ayy caresız kaldım ne yapılırkı baska ??? Isın zor valla...

lagrima

Alıntı yapılan: laracroftt - 10 Ağustos , 2012, 22:19:12
ayy caresız kaldım ne yapılırkı baska ??? Isın zor valla...

kocama akıl fikir versin diye dua et.

burcum

ALLAH bütün adamları ıslah etsin akıl fikir versin muşmula dötüne çevirsin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dua fazla kaçtı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: tutamadım kendimi süt dökmüş kediye çevirsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

fıstık

nüküm gece gece kopardın beni  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kolik bi süre sonra geçiyo ama o süreye kadar napmalı acaba  :icon_scratch:

o saatlerde ılık banyo ve masaj denedinmi hiç belki faydası olur  :dontknow:

lagrima

Alıntı yapılan: fıstık - 10 Ağustos , 2012, 23:27:53
nüküm gece gece kopardın beni  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kolik bi süre sonra geçiyo ama o süreye kadar napmalı acaba  :icon_scratch:

o saatlerde ılık banyo ve masaj denedinmi hiç belki faydası olur  :dontknow:
denedim cnm banyo yapmayı normaldede sevmediğiiçin daha cok kriz yasadık masajıda annem dün denedi ıh ıh olmadı.

banu_fth

cnm benimkide öle yapıyordu .. akşam 6-7 gibi balşlıyordu 9 a kadar ..  :sad1:

kucağımda mosmor oluyordu ağlamaktan .. kalkıyordum evi gezdiriyordum deliler gibi .. emlakçı gibi .. burası banyo filan anlatıyordum .. oda değiştirmek iyi gelir diye okumuştum bi yerde .. denedim ama geçici çözüm oldu ..

gaz sancısı yüzünden yapıyorlar sanırım çünkü şurup içirdiğmde gaz için  (om-x )
yarım saat içinde sakinleşiyordu .. uyuyordu ve acayip gaz çıkarıyordu .. karnına sürmek içinde gaz kremi aldım ..
ütü ısıttım koydum havluyla karnına .. bacaklarına gaz masajı yaptım netten bak .. ayaklarını ileri geri çekiyorsun .. öle oynayınca o ağlarken bile yapsan bi dk sona hemen susuyodu bakıyordu ..

Allah kolaylıklar versin .. çok zor ..  :sad1:

lagrima

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Ağustos , 2012, 11:25:31
cnm benimkide öle yapıyordu .. akşam 6-7 gibi balşlıyordu 9 a kadar ..  :sad1:

kucağımda mosmor oluyordu ağlamaktan .. kalkıyordum evi gezdiriyordum deliler gibi .. emlakçı gibi .. burası banyo filan anlatıyordum .. oda değiştirmek iyi gelir diye okumuştum bi yerde .. denedim ama geçici çözüm oldu ..

gaz sancısı yüzünden yapıyorlar sanırım çünkü şurup içirdiğmde gaz için  (om-x )
yarım saat içinde sakinleşiyordu .. uyuyordu ve acayip gaz çıkarıyordu .. karnına sürmek içinde gaz kremi aldım ..
ütü ısıttım koydum havluyla karnına .. bacaklarına gaz masajı yaptım netten bak .. ayaklarını ileri geri çekiyorsun .. öle oynayınca o ağlarken bile yapsan bi dk sona hemen susuyodu bakıyordu ..

Allah kolaylıklar versin .. çok zor ..  :sad1:

aynen cnm bizde öyleyiz om x geçici oldu işe yaramıyor artık. gazdan mıdır kolikmidir bilemedim. şuan avaz avaz ağlıyor babasının kucagında.

Dilara Ebrar

allah sabırlar versin canım.benim oğlum 17 günlükken bi gece saat 6-23 arası mızıldandı.aman allahım hep böle olcak sandık ve hemen erkız beşiğin hamağını aldık.2 gün içinde geldi.o gelesiye kadar babasıyla 1-2 saat kundakta salladık.tabi ara ara sürekli deil.sonra bi attık hamağa ve hala kullanıyoruz.şuan 10.ayının içinde.geçenlerde yani 2-3 hafta kadar önce başladı bizimkininde.tama akşam yemeğine oturcaz mızıldanmaya başlıyor.ama yavrum gündüzleri beni görmüyor bakıcıyla kalıyor.hep psikolojik olabilir diye düşünüyoruz.bizde napalım her gece çıkarıyoruz dışarıya.yeterki sussun.çıkar dışarı canım gezin tozun değişik ortam görsün.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

banu_fth

ah cnm yaaa her ay baska sorun Allah yardımcımız olsun :amin: :amin: