16 Nisan , 2024, 18:54:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HÜRREM HAMAM OTU YAĞI

Başlatan suzannn, 09 Ağustos , 2012, 13:35:23

« önceki - sonraki »

suzannn

KESİN ÇÖZÜM OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ÇEVRENİZDE KULLANIPTA MEMNUN KALANLAR VARMI

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

laracroftt

istenmeyen tuyler ıcın kalıcı cozum denıyor sanırım bıoder gıbı. adını duydum ama kullanmadım bılgım yok.

suzannn

Alıntı yapılan: laracroftt - 09 Ağustos , 2012, 13:39:53
istenmeyen tuyler ıcın kalıcı cozum denıyor sanırım bıoder gıbı. adını duydum ama kullanmadım bılgım yok.
EVET BİODER  EPİLASYONDAN SONRA SÜRÜLÜYOR SANIRIM BUNDA DİREKT UYGULANINCA YIKANINCA TEMİZLENİYOR ACI YOK YANİ :)

Dilara Ebrar

ben bioderden hiç menun kalmamıştım.o yüzden bu tarz şeylere pek güvenmem.bi arada karıca yumurtasımı vardı öle bişi vardı  :tongue3: :tongue3: :tongue3:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

suzannn

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 09 Ağustos , 2012, 13:51:18
ben bioderden hiç menun kalmamıştım.o yüzden bu tarz şeylere pek güvenmem.bi arada karıca yumurtasımı vardı öle bişi vardı  :tongue3: :tongue3: :tongue3:
BENDE BİODERDEN MEMNUN KALMADIM HAMAM OTUNU DENEMİŞTİM EVET ACISIZ DÖKÜYOR AMA HEPSİNİ DÖKMEMİŞTİ  AMA YAĞINI MERAK EDİYORUM

kelebegimm

bi bilgim yok ama bi ara karinca yagida cikmisdi herkes denemisdi dokuyo felan demislerdi sonradan aksine daha cok cikardigi soylendi ne kadar dogru bilmem ama buda ole olmasinn :dontknow: :dontknow:

]

Dilara Ebrar

bencede öle herşeyi uygulamamak en güzeli .onlar inatcı biz daha inatcı olalım. ;D ;D ;D

babannem doğar doğmaz annesi bi ağacın sakızından sürmüş malum bölgelerine bacaklarına falan.rahmetli babannemde hiç bişi olmazdı.kıldan tüyden sıkıntılar yaşamadı.annesi ne güzel düşünmüş yaaaaw  :k06:

laracroftt

e sonra gene cıkıyor yanı ne farkı var tuy dokucuden ???

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kızlar bu ara hep aklımda bu var ne dersiniz işe yararmı

laracroftt

valla ugrasamam ben. Alıcam cıkıcak yıne,heryerım agdalı benım ayda 1 anca alınacak kadar cıkıyor malum bolge, seyreklestı zaten. E ne kaldı, koltukaltıyla bacaklar. E onlarıda agdayla alıyorum ben. Bazen makınayla. Ama agda kullanamayanlar ıcın guzel olabılır. Eskıden hamamotu vardı onla dokerdık tuylerı derdı kaynanam. Ise yarıyor olabılır. Denemen lazım.10tl ya gormustum nette pıyasada da vardır.

FeHi

Hamam otu reklamı epeydir aklımda ama etrafımda hiç duyan kullanan olmamış. Dinlediğim Radyoda hergün tanıtımı yapıolalr. 6 seasta tamamiyle bitiomuş 5 gece üst üste sürülcekmiş daha çabuk sonucu ağda yapıldıktan sonra sürüldüğünde veriomuş. Ama cesaret edemiyorum ya yoksa çok kolay bi teknik kıl-tüyle uğraşmak istemiorum . :icon_scratch:

suzannn

BEN DENİYECEĞİM BAKALIM NASIL SONUÇ VERECEK

_nilgun_

Bence çok hassas olmayan küçük bi bölgenize deneyin, eğer faydasını gördüğünüzü düşünürseniz diğer bölgelere uygulayın derim ben..

Balböceği

Bende merak ediyorum bu otu, Allah'ımmmm niy böyle sıkıntılar yasıyoruz yarabbim  :ehi: