28 Nisan , 2024, 20:50:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İşimiz tüp bebege kaldı.

Başlatan duygucuk, 08 Ağustos , 2012, 16:22:12

« önceki - sonraki »

duygucuk

ARKADAŞLAR OLMADI YUMURTAM TOPLANDI AMA FOLİKÜLÜN İÇİNDE YUMMURTA BULAMADILAR... NASIL ÜZÜLDÜM ANLATAMAM...ANESTEZİDE VERMEDİLER 1 YUMURTA DİYE CANLI CANLI ALDILAR...KABUS GİBİ BİR GÜNDÜ... NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM ŞİMDİ...YUMURTALIKLARIMI YENİDEN CANLANDIRMAM İÇİN NE YAPMAM GEREK BANA BİR YOL GÖSTERİN...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

_inci_tanem_

:'( :'( :'( dr.'lar birşey demedimi canımm ??ek tedavi olarak

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

Alıntı yapılan: duygucuk - 15 Ağustos , 2012, 13:47:53
ARKADAŞLAR OLMADI YUMURTAM TOPLANDI AMA FOLİKÜLÜN İÇİNDE YUMMURTA BULAMADILAR... NASIL ÜZÜLDÜM ANLATAMAM...ANESTEZİDE VERMEDİLER 1 YUMURTA DİYE CANLI CANLI ALDILAR...KABUS GİBİ BİR GÜNDÜ... NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM ŞİMDİ...YUMURTALIKLARIMI YENİDEN CANLANDIRMAM İÇİN NE YAPMAM GEREK BANA BİR YOL GÖSTERİN...

canım benim herşeyin hayırlısı vardır bir hayır canım üzülme demek saçma biliyorum ama nekadar üzülürsen yumurtalarının gelişimi okadar geriler önüne bak canım şimdi önümüzdeki ay için umutlan sakın umudunu yitirme ben umudumu yakaladığım anda geldi bebişim inşallah seninkide tez vakitte seninle olur  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:sen hiç iğne tedavisi gördünmü iğnelerle yumurtan büyütüldümü

sewgii

Alıntı yapılan: duygucuk - 15 Ağustos , 2012, 13:47:53
canım rabbim böyle nasip etmiş onunda vardır bir bildiği sen sakın üzülme rabbim bizim kucaklarımızıda bebişlerle doldurur inş bıraz bebek fikrini aklından cıkar sters yapma vucudunda bu sürede ilaçlardan arınsın belki hiç ummadığın anda gelir bebişin

duygucuk

SAĞOLUN KIZLAR. DOKTORA SORDUM NE YAPABİLİRİZ DİYE... BANA BAZI ŞEYLERİ ZORLAMANIN BİR ANLAMI YOK DEDİ... :(((((   AMA BEN RABBİME GÜVENİYORUM İNŞALLAH GELECEK BEBEĞİM

elfo

bazı şeyleri zorlamanın bir anlamı yok diye bişey yok. Allah'tan ümit kesilmez var olan bu. hergün Meryem Suresi okumaya çalış ve biraz da bitkisel kürlere yönel. daha önce neler yaptın bilmiyorum ama eğer fsh ın yüksekse soğan kürü Allah'ın izniyle mucize gibi geliyor. Rabbim şu sıkıntılı günlerini tez zamanda aydınlığa çevirsin  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

duygucuk

canım meryem suresini okudum fsh 25 felandı benim... hayıt suyuna başladım bugün

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: duygucuk - 24 Ağustos , 2012, 20:44:08
canım meryem suresini okudum fsh 25 felandı benim... hayıt suyuna başladım bugün

Canım numarayı bırakmıştım sana aramanı ve ne derse uygulamanı tavsiye ediyorum :) Rabbimin izniyle şifa bulacağına eminim tabi son karar yine senin ;)

nazlıyarim

:amin: allahımdan ümit kesilmez canım incir zamanı şimdi bol bol incir ye kurusu yaşı deme yum.çok faydalı ya şifa ya allah.güzel haberlerini bekliyoruz :)  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...