oğlum düşmüş :((

Başlatan Dilara Ebrar, 07 Ağustos , 2012, 18:59:00

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Ağustos , 2012, 10:02:01
çok geçmiş olsun canım konuyu yeni gördüm  :-

çok üzüldüm kıyamam ben ona korkmuştur yavrucak :sad1:

verilmiş sadakanız varmış şimdi iyi olmasına çoksevindim :opucuk:

rabbim görünmez kazalardan belalardan korusun  yavrularımızı :amin: :amin: :amin:

amin amin amin amin inşallah yaaaaa.iftardan önce bi başladı mız mız mız.gece dışarı çıkardıkta kendine öle geldi yavrum
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

melek100lü

yavrum kıyamam  :'(

nasıl düşmüş kadınmı düşmüş üstüne  :dontknow:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Çok geçmiş olsun cnm. Allah keza beladan esirgesin yavrularımızı. ama bu kaza değil tamamen dikkatsizlik başkasının çocuğu die öle davranıyor kendi çocuğu olsa acaba böyle ihmalkar davranacak mı gıcık oluyom böyleinsanlara  :cildir:  :cildir: sen sabırlıymışsın yine de ben olsam o bakıcıyı koyardım o hamağa aynı şekilde bende onu düşürürdüm  :caca: sırf bunlar yüzünden işi bıraktım bende   :sad1:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Ağustos , 2012, 10:06:32
yavrum kıyamam  :'(

nasıl düşmüş kadınmı düşmüş üstüne  :dontknow:

kadın mutfak dolabından tabak almaya uzanmış.benim sıpada yürüteciyle arkasına gelmiş.kadın döner dönmez dengesini kaybetmiş oğlumun üstüne.e tabi 60-65 kg lık kadın düşünce yürütecin üzerine kapanmış.oğlum yere oturmuş kalmış.kadın onu öle görünce eyvah demiş bacaklar gitti.bi panik bi telaş.zır zır ağlıyor.beni aradı anlatamıyor nasıl olduğunu.pat diye kapattı teli.55-60 km lil yolu 34 dk gittim.130-140 hız yaptım.napiyim aklıma neler geldi yaaa  :crybaby2:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 08 Ağustos , 2012, 10:08:47
Çok geçmiş olsun cnm. Allah keza beladan esirgesin yavrularımızı. ama bu kaza değil tamamen dikkatsizlik başkasının çocuğu die öle davranıyor kendi çocuğu olsa acaba böyle ihmalkar davranacak mı gıcık oluyom böyleinsanlara  :cildir:  :cildir: sen sabırlıymışsın yine de ben olsam o bakıcıyı koyardım o hamağa aynı şekilde bende onu düşürürdüm  :caca: sırf bunlar yüzünden işi bıraktım bende   :sad1:

inan canım aklıma gelmiyor deil.çok zor kendi canından olmayan birine yavrunu emanet etmek ama napiyim yaa  :dontknow: :dontknow:7-8 ay gık dedirtmedim oğluma ama millet rahat yaa

muhribe

işte çalışmak zorunda olmasak tüm bunları yaşamak zorunda kalmıcaz  :violent1: :BangHead:

en değerli varlıklarımızı başkalarına emanet edip onlara iyi davransınlar diye içimiz içimizi yemicek  :cildir:

bazen çok kızıyorum kendime çalışmak zorunda olduğum için  :y25:

mutluluk

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 08 Ağustos , 2012, 10:03:41
Alıntı yapılan: mutluluk - 08 Ağustos , 2012, 09:56:19
üffff valla bende sıkıldım :y25: ağlama diycem ama eldedeğil :crybaby2:

aaah canım benim bide düştüğünü görseydin evladının için daha bi kötü olurdu  :crybaby2:

DİYCEK BİŞEY BULAMIYORUM.ÇOK ZOR ŞARTLARDA ONLARA SAHİBİZ BİRDE OLANLARA BAK. :y25:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Ağustos , 2012, 10:20:45
işte çalışmak zorunda olmasak tüm bunları yaşamak zorunda kalmıcaz  :violent1: :BangHead:

en değerli varlıklarımızı başkalarına emanet edip onlara iyi davransınlar diye içimiz içimizi yemicek  :cildir:

bazen çok kızıyorum kendime çalışmak zorunda olduğum için  :y25:

YA BİDE KADIN AHKETTİĞİNDEN FAZLA VERİYORUZ.SIRF İYİ BAKSIN DİYE.BİDE BEN SALAK EŞİME SIK SIK HEDİYE ALALIM FALAN DEMİŞTİM.AMA YOOOOOK ARTIK ALMAM HAKETMİYOR ÇÜNKÜ

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: mutluluk - 08 Ağustos , 2012, 10:27:28
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 08 Ağustos , 2012, 10:03:41
Alıntı yapılan: mutluluk - 08 Ağustos , 2012, 09:56:19
üffff valla bende sıkıldım :y25: ağlama diycem ama eldedeğil :crybaby2:

aaah canım benim bide düştüğünü görseydin evladının için daha bi kötü olurdu  :crybaby2:

DİYCEK BİŞEY BULAMIYORUM.ÇOK ZOR ŞARTLARDA ONLARA SAHİBİZ BİRDE OLANLARA BAK. :y25:

YA CANIM ALLAH BETERİNDEN KORUSUN ARTIK  :amin:

laracroftt

betul haklı dılara... Izın al bence o kadınada yol ver...  Kendımı senın yerıne koyuyorumda... Yok yaa delırırım ben cagır annenı gelsın bakıcı bulana kadar. Daha sonra bısey gelırse yavrunun basına allah korusun pısman olursun sonra. Lutfen gormezden gelme bunları...bı cozum dusun acılen.

muhribe

bebeğe kan bağı olmayan biri bakamaz  :dontknow:

yani bakar da işte böyle yarım yamalak  :cildir: anneanne ya da babaanneye baktırmak en güzel, tabi imkan varsa. umreden dönünce anneni ikna et o baksın oğluna Dilara  :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: laracroftt - 08 Ağustos , 2012, 10:29:54
betul haklı dılara... Izın al bence o kadınada yol ver...  Kendımı senın yerıne koyuyorumda... Yok yaa delırırım ben cagır annenı gelsın bakıcı bulana kadar. Daha sonra bısey gelırse yavrunun basına allah korusun pısman olursun sonra. Lutfen gormezden gelme bunları...bı cozum dusun acılen.

ANNEMLER UMREDE KAYINVALİDE BAKAMAZ. :crybaby2:SABRETCEM BAYRAMA KADAR CANIM YAPCAK BİŞİ YOK

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Ağustos , 2012, 10:32:26
bebeğe kan bağı olmayan biri bakamaz  :dontknow:

yani bakar da işte böyle yarım yamalak  :cildir: anneanne ya da babaanneye baktırmak en güzel, tabi imkan varsa. umreden dönünce anneni ikna et o baksın oğluna Dilara  :amin:

EVET CANIM EN GÜZELİ BENCEDE ÖLE OLMASI.ANNEM 2 AY BAKTI.O ZAMAN DAHA 7-8 AYLARINDAYDI.EVE HER GİTTİĞİMDE OĞLUM BİŞİ ÖĞRENMİŞ OLUYORDU.O KADAR HOŞUMA GİDİYORUMKİ.ŞİMDİ NERDEYSE 2 AYDA 1 HAREKET ÖĞRENEMEDİ OĞLUM YAAA. :sad1:

laracroftt

o zaman kadına hıssettırmeden ara alttan alttan baska bırını. Egerkı annen umreden donene kadar bulamazsan donunce gelır annen. Sende ızle sık sık ara takıpte ol bos bırakma kadını. Allah ıyılerıyle karsılastırsın ınsallah. Gozbebegımız onlar bızım...

burcum

vericekler o kadına elime sıkıcam boğazını tamam herkes hata yapabiliyor bizde düşürüyoruz annesi olarak ama kasıtlı yapmış çocuğun ayakta olduğunu bile bile hamağı sallamak da ne demek :cildir: :caca: :caca: :caca: :caca: ALLAH bildiği gibi yapsın :amin:
canım bence de acil çıkar işten 2-3 günlüğüne izin al işten durumu anlat 2-3 gün içerisinde de ALLAH bir kapı açar arar araştırırsın ay ne bileyim 2 gün arka arkaya böyle olmuş 3.cüsünün olmayacağını nereden bilelim birde kadın diyordur şimdi iyi ses etmediler kimseleri yok elleri mahkum bana ay insanın aklına bir sürü şey geliyor :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: ALLAH yavrunu korusun melekler onunla olsun :amin: