oğlum düşmüş :((

Başlatan Dilara Ebrar, 07 Ağustos , 2012, 18:59:00

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

07 Ağustos , 2012, 18:59:00 Son düzenlenme: 08 Ağustos , 2012, 09:29:43 Dilara Ebrar
kızlaaar sabah 8:45 te işyerine girdim.10-15 dk geçti geçmedi bakıcı ağlayarak aradı.biz samet le düştük bugün izin alabilirmisn diye.ama ağlamaktan anlatamadı.aklım gitti resmen.55 km lik yolu tam 32 dk da geldim.meğer oğlum örümcekteyken bakICI üzerine dşmüş örümcek kapanmış.oğlumu öle yerde yarım görünce ayaları gitti diye panik olmuş.allahtan yoktu bişi ama yinede doktora götürdüm.çok şükür şimdi yok bişi ama mızmızlığı kaldı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

Ay canım çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış mübarek günlerde sadaka ver oğlunun başına dertler musibetler def olsun

laracroftt

oooofffff ne buyuk korku o yaaa... Allah korumus valla... Benımkıde dustu bugun. Koltukta salladım ayagımda ındırdım onune sandalye koydum. Mutfaga gıttım. 2 dak. Sonra aglama sesı. Esıme gıt bak emzıgı dustu herhalde bı bakmıs yerde. Sen kaydıra kaydıra ın koltuktan, sadalyeyı sıyır gec yere ın. Paldur kuldur dusmemıs allahtan oyle olsa zaten duyardık bacagı sandalyenın ayagına takılmıs kurtaramıyınca aglamıs :sad1:  yavrum allahtan gormedım oyle yerde korkardım. Bı kerede anakucagına koydum arkamı dondum pat dıye bı ses. Bı baktım yatıyo yerde yıne. Atıvermıs kendını one. Yemın edıyorum 10sn bıle olmadı koymamla kendını atması. allahtan anakucagı koltukta falan degıl yerdeydı zaten. yuregıme ınıyordu ama cok korktum... Duse kalka buyuyecekler ıste tepe ustu dusmedıgı surece bısey olmaz allahın ıznıyle...  :amin:

hüzünden_gelme

ayy canım çok gecmıs olsun ne kötu bır andır o  :'( neysekı bırsey olmamıs allahım korumus  :amin:

burcum

gelmiş geçmiş olsun
ALLAH beterlerinden saklasın :amin:

Dilara Ebrar

kızlaaaaaaaaaaaaaar sinir olmamak elde deil yaaaa.dün sabahtan düşürdü.doktora götürdüm.öğleden sonra ben tahlilleri almaya gittim yine düşürmüş  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:  hemde hamağı var oğlumun ondan. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: başta önemli bişi gibi görmedim.ama gece kameralardan izleyim dedim.nerden aklma geldiyse  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: oğlum hamağındayken ayağa kalkmış buda hızlı hızlı sallamaya devam etmiş.yavruuuuuuum kafa üstü öle bi düşmüşki inanamazsınız yaaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: 3 kez izledim ama içim gitti.ya rabbi  :crybaby2: :crybaby2: saydım döktüm kadına.eşimle ben oğlumuzun gözünün içine bakıyoruz allahım yaaaa kadının yaptığına bak.gözümün önünden gitmiyor dünkü kazaları.sen beterinden koru ya rabbi. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

neeeeeee   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

hamaktan kafa üstü düşürüyor ve sana söylemiyor mu  :cussing: :cussing: :cussing:

Allah vermeye ya çocuğa bir şey olsa da zamanında müdahale edilemese  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

umarım bakıcıyı değiştirmisindir dilara  :amin:

Dilara Ebrar

dün hamağından düştükten sonra (ben yarım saat sonra gördüm )durduramadım oğlumu.iftarımızı zor yaptık.hemen dışarı çıktık.allahtan dışarda biraz sakinledi.galiba korkmuş.allahım yaaa aklım evde kaldı.ne kadar zor.... :y25: :y25:

HASRET!M S@N@

ayyy iyiki kamera koymusunuz cnmya
görüyon mu değiştir bence bu kadını bebeğinin basına iş gelecek buarada cok gecmiş olsun

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Ağustos , 2012, 09:32:08
neeeeeee   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

hamaktan kafa üstü düşürüyor ve sana söylemiyor mu  :cussing: :cussing: :cussing:

Allah vermeye ya çocuğa bir şey olsa da zamanında müdahale edilemese  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

umarım bakıcıyı değiştirmisindir dilara  :amin:

geldim eve ben yine düşürdüm dedi.kafa üstü falan deil dimi dedim.yok dedi.ık mık etti.ama gece izledim kameradan.aaaaaaaaaaaaaaaaaaah çok kötüydü.allah korumuş yine yaaa.canım benim nasıl hemen değiştireyim.olay dün olduki daha  :dontknow:

HASRET!M S@N@

oğlunu birkaç günlüğüne emanet edebileceğin biri varsa anında değiştir simdi sen nasıl zor duruyorsun cok zor calısıyorsundur bence bu strese değmez

mutluluk

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Ağustos , 2012, 09:32:27
ayyy iyiki kamera koymusunuz cnmya
görüyon mu değiştir bence bu kadını bebeğinin basına iş gelecek buarada cok gecmiş olsun

sağol yaaa bide son 3-4 günden beri çocuğun göz cevresi mor diyor.allah allah ben o kadar evde oluyorum hiç morarmıyorya diyorum yok yok mor diye ısrar ediyor.gecenin 10 ununda aradı beni.ben çok korkuyorum o çocukta bişi var morarıyor diye.aklıma neler geldi :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kalpmi diyorum karaciğermi diyorum.sabahlar oldu ben de oldum  :crybaby2: doktora götürdüm bi dünya kan aldılar yok bişi  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: resmen hastalık aradık yavrumda yaaaa.beni panik ettiğiyle kaldı .soğudum tüm bunlardan

Dilara Ebrar

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Ağustos , 2012, 09:34:47
oğlunu birkaç günlüğüne emanet edebileceğin biri varsa anında değiştir simdi sen nasıl zor duruyorsun cok zor calısıyorsundur bence bu strese değmez

canım yaaa denizlideyiz ve burda bizden başka hiç bi akrabamız yok.yabancı bi yer yani.keşke olsa ama yok işte. :crybaby2: :crybaby2: