10 Mayıs , 2024, 15:38:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ACİL YARDIM

Başlatan ~ERVA~, 07 Ağustos , 2012, 16:48:14

« önceki - sonraki »

burcum

bu bebeği 18 yaşına gelene kadar içinde tutmayacağın kesin :k06: :binkybaby: korkulacak birşey yok sakin ol canım doğumun yakın bebişin annesine geliyor şükret sağlıkla bu ana gelebilmişsiniz bence hemen dr a gitme evde geçir duşunu al uzan dinlen bebeğinle konuş ağrıların sıklaşınca gidersin dr unu ara haber var o da sancıların sıklaşırsa düzenli hale gelirse gel gece de olsa gel der olmazsa yarın görüşürüz der :icon_thumright:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

~ERVA~

DOĞRU BİR ŞEKİLDE ÇIKAÇAK KARNIMDA KALCAK DİĞİL AMA GİNEDE İNSAN PANİK YAPİYOR İŞTE İLK BEBEĞİM YA NEYİN NE OLDUĞUNU BİLMEİGİMDEN ÖLE PANİK YAPIYORUM

burcum

haklısın dr una haber ver canım o ne yapman gerektiğini söyler şimdi nasılsın ne kadar sürede bir oluyor?

~ERVA~

aynı hiç değişme yok akıntımda çok hafif kanlı geliyor ben bu gece giderim heralde doktora kızlar ne olur dua edin çok kasıklarım ağrıyor

melek100lü

Allah yardımcın olsun canım :amin: :amin: :amin:

İnşallah biavazda kurtulursun :amin: :amin: :amin:

Rabbim sağsalim bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:

burcum

ne güzel meleğin yarın kollarında olucak ALLAH ın izniyle güzel haberlerini bekliyoruz :amin: hastaneye gidesiye kadar iyi olursan durumunu bize bildir merak ederiz :opucuk:

kelebegimm

ayyyy bebisin geliyo demek canimmm hadi hayirlisiyla alirsin ins. kucaginaaa :amin: :amin: :amin: :amin:
rabbim saglikla bi avazda kurtarsin ins.. :amin: :amin: :amin: :amin:

]

Yaşamsebebim

en korktugum sey bu ben nasil anlayacagim afedersiniz ama benim ic camasirim hergün islaniyor yani öyle bardak dökülmüs gibi degil nisan suyu cok mu gelecek azmi ooff ilk bebebgim oldugundan tecrübesisimm :dontknow: :dontknow:

Balböceği

Sultan, anlamayacak kadar değil ki.  :k06:

emelnaz

kızlar merhaba ben 1 yıllık evliyim, size bi sorum olacak , ben en son 1 mayıs ta adet oldum,ayın 5 i gibi adetim bitti, eşimle korunmasız ilişkiye girdik ve adetten sonra bişey olmaz diye ertesi gün hapı kullanmadım, bugün 3 haziran ve ben hala adet olmadım, bu süre zarfında kendimde şunları gözlemledim, çok sık susama,idrara sık çıkma, yorgunluk, çok fazla bacak ağrısı, ve cinsel isteksizlik, aslında istekliyim ama bu ay nedense hiç ilişkiye girmek istemiyorum ve ilişki sırasında zevk almak yerine acı çekiyorum, geçen gün ilişkiden sonra hafif pembemsi bi kan geldi, eşimde bende gördük ama çok azdı, dedik herhalde tahriş oldu,ama daha sonraki iki gün az az kahverengi akıntı geldi, çamur gibiydi sonra durdu. göğüslerim biraz acıyor ama dayanımaz derecede değil, birde benim göğsümdeki damarlar çok dışta ama bu ara sanki daha da damarlarım belirginleşti gibi geliyor.test yapmadım hala, belki stres yapmışımdır ondan adet olmuyorumdur diye düşündüm ama, ha birde arada kusma değil ama hafif bulantım oldu çok hafif ama.hamilemiyim acaba bilemiyorum,lütfen yardımcı olur musunuz.