Bu videoyu mutlaka izleyin :))

Başlatan laracroftt, 06 Ağustos , 2012, 21:03:42

« önceki - sonraki »

laracroftt

duygusal bısıy ızletelım dedık makaraya sardınız bee :ehi:  :ehi:  :ehi:

suzannn

ツgöçmen_54 ツ

dün gece izledim ondan sonra yattım.rüyamda sabaha kadar bu bebeği sevdim ağzından öpüp durdum  :love9:

suzannn

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 07 Ağustos , 2012, 12:16:16
dün gece izledim ondan sonra yattım.rüyamda sabaha kadar bu bebeği sevdim ağzından öpüp durdum  :love9:
İNŞALLAH GERÇEK OLURDA KENDİ YAVRUNU ÖPER KOKLARSIN

--elif--

inş. en kısa zamanda bu güzelliklerden sizede nasip olur kendi yavrunuzu öper,koklarsınız  :amin:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: --€lif-- - 07 Ağustos , 2012, 10:43:06
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Ağustos , 2012, 02:36:50
:ehi: :ehi: :hieyt:

Bende hemen doğurmak istiyorum  :ehi:
sen çok kötü gaza gelmişsin  :ehi:
nurda öyle yazmıştı sanki
hadi bakalım size bide sayfa açarız videoyu izledikten sonra hamile kalanlar buraya diye  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

Aman böyle uslu kucuk cocukları gorunce gaza gelıyorum ama hepsi yalan Asel gerçek biranda sogutuyor bu dusuncelerden benı sagolsun  :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Ağustos , 2012, 12:30:48
Alıntı yapılan: --€lif-- - 07 Ağustos , 2012, 10:43:06
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Ağustos , 2012, 02:36:50
:ehi: :ehi: :hieyt:

Bende hemen doğurmak istiyorum  :ehi:
sen çok kötü gaza gelmişsin  :ehi:
nurda öyle yazmıştı sanki
hadi bakalım size bide sayfa açarız videoyu izledikten sonra hamile kalanlar buraya diye  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

Aman böyle uslu kucuk cocukları gorunce gaza gelıyorum ama hepsi yalan Asel gerçek biranda sogutuyor bu dusuncelerden benı sagolsun  :ehi:
canım karamsar olma benim kızım varya dehşettii
ebrarın küçüklüğü aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor  :cildir:  :cildir:
hal böyleyken yinede cesaret edip istedim ikinciyi rahatlık battı bi tarafıma  :ehi:  :ehi:
yine öyle olur alışığım ben zaten diyodum
ama oğlumun maşallahı var o videodaki bebeğin tıpkısı banyo yaparken o derece sakin hatta ben su dökdükçe gözlerini kapatıyor hafiften gülümsüyor   :aferin:  :aferin:
normaldede sakin bir bebek acıkmasa gıkı çıkmaz yavrumun  :nazar:  :nazar:
inan iki aylık olacak ben daha hiç yıpranmadım ebrar 2 aylık olana kadar 200 takla atmıştım ben çok zorladı beni ama bu uslu kurban olduğum  :love9:
belki seninkide öyle olurr ne dersin kandırabildimmi  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: 

Lă_Tăhzen!

Hehehhe kandıramazsın beniii  :ehi:

Aselde masallah kucuklugunnde uslu bı bebekti sonradan cozuttu ah ah suanda bi gorsen neler yapıyor  :cildir:

Feriştahın torunu gelse kandıramaz benı kandırsa bile eşimi kandıramaz  :ehi: o derece uzagız bız 2.çocuga

Masallah senin oglanada Allah dagına göre kar vverıyor genelde cevremdekı arkadaslarımdan da duydugum aynı 1.si yaramazsa 2.mutlaka uslu oluyor :)

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: --€lif-- - 07 Ağustos , 2012, 12:28:11
inş. en kısa zamanda bu güzelliklerden sizede nasip olur kendi yavrunuzu öper,koklarsınız  :amin:

sağol canım allah razı olsun inşallah rabbim nasip eder  :amin:

serserim

ALLAHIMM YARABBİM MEST OLDUM GÖZYAŞLARIM AKTI GİTTİ SÜPER BİR PAYLAŞIM BAYILDIM ÇOK SAĞOL CANIM MAŞALLAHHHHH HARİKA BİR BEBEK  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: NASIL HUZURLU MUTLU ALLAH ESİRGESİN TÜM YAVRULARI  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

beynâ

bu video mahvetti beni yaa,nasıl güzel birşeydir bu Allahımmm.. bize de nasip et Rabbim :amin: