emzırme ıle ılgılı yardım lutfen

Başlatan banu_fth, 05 Ağustos , 2012, 15:02:38

« önceki - sonraki »

banu_fth

kızlar zeytınyagı surdum 4 saat önce daha az acıdı sımdı ama kaucuk meme ucunu alıcam..

bılgınız olsun dıye yazayım dedım acıl durunkmlarda z.yagı ıse yarıyo

Dilara Ebrar

ben her şeyi denemiştim ama iyi gelmemişti.resmen mememde delik vardı.bide lansinoh kullanıyordum ona rağman  :-ooo :-ooo hep ısırdı sıpa.bende iyileşesiye kadar sağarak verdim.bi dönem geçti.ama ısırınca yine başladı. :sad1: silikon göğüs ucu bende işe yaramamıştı.ikide bir çıkmıştı.sinir bozucu oldu malesef.ben sağarak kurtuldum.sonrada işe başlayınca emmeyi bıraktı sıpa  :tongue3: :tongue3:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

banu_fth

emmezse aglıyo  :sad1:

sagmakta cözum olmadı  :crybaby2:

gunduz yogurt corba ıdare edıyorum ama gece uyumadan önce mutlaka ıstıyor :crybaby2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

banucummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hemen tahin alıyosun ve üzerinde biriken yağı pamukla göğsüne sürüyosun bunu her emzireden sonra uygula.ben ilk zamanlar çok çektim bi o fayda etti.dene bakkkk tamammıııı
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 13 Ağustos , 2012, 18:17:00
banucummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hemen tahin alıyosun ve üzerinde biriken yağı pamukla göğsüne sürüyosun bunu her emzireden sonra uygula.ben ilk zamanlar çok çektim bi o fayda etti.dene bakkkk tamammıııı

aaaaaaaaaaaaa tmm cnmmmmmmmmmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: